SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Parimate ennustamine

Kui mängu põhieesmärk on ennustada mängutulemusi, siis liiga algusjärgus (kuni 10. märtsi lõpuni) pakume võimalust teenida lisapunkte liiga parimate ennustamisega. Iga õige vastus annab 5 punkti. Punktid lähevad arvesse ennustusmängu üldedetabelis.

Kes tuleb Premium liigas 1. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 2. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 3. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 4. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 5. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 6. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 7. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 8. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 9. kohale?

Kes tuleb Premium liigas 10. kohale?

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 1. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
FC Nõmme United

Laupäev, 2. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
FC Kuressaare
0:6
Nõmme Kalju FC
14:30
Tallinna FCI Levadia
6:0
JK Narva Trans

Pühapäev, 3. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
JK Tallinna Kalev
1:1
Tartu JK Tammeka
14:30
Pärnu JK Vaprus
0:3
Paide Linnameeskond

Laupäev, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Tartu JK Tammeka
1:0
Pärnu JK Vaprus
14:30
FC Kuressaare
0:6
Tallinna FCI Levadia
14:30
Nõmme Kalju FC
3:0
JK Narva Trans

Pühapäev, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Paide Linnameeskond
3:1
FC Nõmme United
14:30
Tallinna FC Flora
2:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 16. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
JK Tallinna Kalev
0:2
Tallinna FCI Levadia
14:30
Paide Linnameeskond
2:1
Tallinna FC Flora
14:30
JK Narva Trans
0:5
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Pärnu JK Vaprus
3:2
FC Kuressaare
14:30
FC Nõmme United
0:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 29. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
FC Kuressaare
3:0
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 30. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Pärnu JK Vaprus
1:2
Nõmme Kalju FC
14:30
JK Narva Trans
2:0
FC Nõmme United

Pühapäev, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Tartu JK Tammeka
0:0
Tallinna FC Flora
14:30
Tallinna FCI Levadia
2:0
Paide Linnameeskond

Reede, 5. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Nõmme United
2:1
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 6. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Nõmme Kalju FC
1:5
Tallinna FCI Levadia
14:30
Paide Linnameeskond
3:1
FC Kuressaare
17:00
Tallinna FC Flora
4:3
JK Narva Trans

Pühapäev, 7. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
JK Tallinna Kalev
3:1
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 13. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Tartu JK Tammeka
1:2
FC Kuressaare
17:00
JK Narva Trans
2:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Tallinna FCI Levadia
2:0
FC Nõmme United

Pühapäev, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Pärnu JK Vaprus
1:3
Tallinna FC Flora
17:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 16. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 17. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
1:3
Paide Linnameeskond

Laupäev, 20. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
FC Nõmme United
0:2
JK Tallinna Kalev
14:30
Paide Linnameeskond
0:1
Tartu JK Tammeka
17:00
Tallinna FCI Levadia
1:1
Pärnu JK Vaprus

Pühapäev, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
FC Kuressaare
vs
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
vs
Nõmme Kalju FC

Reede, 26. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FC Nõmme United

Laupäev, 27. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
JK Tallinna Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
17:00
FC Kuressaare
vs
Tallinna FC Flora

Pühapäev, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FCI Levadia
17:00
JK Narva Trans
vs
Paide Linnameeskond

Kolmapäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tallinna FCI Levadia
vs
Paide Linnameeskond
17:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tallinna FC Flora

Reede, 3. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 4. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
FC Nõmme United
vs
FC Kuressaare
17:00
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus

Pühapäev, 5. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tallinna FC Flora
vs
Tallinna FCI Levadia
17:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 11. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tallinna FC Flora
vs
Pärnu JK Vaprus
17:00
FC Kuressaare
vs
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tallinna FCI Levadia
vs
Nõmme Kalju FC
17:00
JK Tallinna Kalev
vs
JK Narva Trans
19:00
FC Nõmme United
vs
Paide Linnameeskond

Laupäev, 18. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tartu JK Tammeka
vs
Paide Linnameeskond
17:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
FC Kuressaare

Pühapäev, 19. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
JK Tallinna Kalev
vs
FC Nõmme United
17:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FCI Levadia

Teisipäev, 21. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
vs
FC Kuressaare

Kolmapäev, 22. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
JK Tallinna Kalev

Neljapäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FC Nõmme United
vs
JK Narva Trans
20:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 27. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Narva Trans

Teisipäev, 28. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FC Kuressaare
vs
Pärnu JK Vaprus
20:00
Nõmme Kalju FC
vs
FC Nõmme United

Kolmapäev, 29. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FCI Levadia

Reede, 31. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Nõmme United
vs
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 1. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tallinna FC Flora
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
FC Kuressaare

Pühapäev, 2. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
JK Narva Trans
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 15. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:00
JK Tallinna Kalev
vs
Paide Linnameeskond
12:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Flora
14:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans

Pühapäev, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Tartu JK Tammeka
14:00
FC Kuressaare
vs
FC Nõmme United

Teisipäev, 18. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus
18:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Tallinna Kalev

Kolmapäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FC Nõmme United
vs
Tallinna FCI Levadia
18:00
JK Narva Trans
vs
FC Kuressaare
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka

Reede, 28. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FC Nõmme United
vs
Tallinna FC Flora
19:00
FC Kuressaare
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FCI Levadia
20:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Tallinna Kalev

Kolmapäev, 3. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus
20:00
JK Tallinna Kalev
vs
FC Kuressaare

Neljapäev, 4. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
FC Nõmme United
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Tallinna FC Flora

Reede, 12. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FC Kuressaare
vs
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 13. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
JK Narva Trans
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FC Nõmme United

Reede, 19. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Flora
19:30
FC Nõmme United
vs
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 20. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans

Pühapäev, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Tallinna FCI Levadia
vs
FC Kuressaare
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev

Reede, 26. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
vs
FC Nõmme United

Laupäev, 27. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 2. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
vs
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
JK Tallinna Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
FC Kuressaare
vs
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Narva Trans
19:00
FC Nõmme United
vs
Tallinna FCI Levadia

Reede, 9. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Tallinna Kalev
vs
FC Kuressaare

Laupäev, 10. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Tartu JK Tammeka
vs
FC Nõmme United
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Flora

Reede, 16. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
vs
FC Nõmme United

Laupäev, 17. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
JK Narva Trans
vs
JK Tallinna Kalev
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Nõmme Kalju FC
vs
FC Kuressaare
17:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 23. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora

Laupäev, 24. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
FC Kuressaare
vs
JK Narva Trans
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 25. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
FC Nõmme United
vs
JK Tallinna Kalev
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Nõmme Kalju FC

Reede, 30. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tallinna FCI Levadia

Laupäev, 31. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
JK Narva Trans
vs
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 1. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
FC Nõmme United
vs
FC Kuressaare
17:00
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
FC Kuressaare
vs
Tallinna FC Flora
17:00
Tallinna FCI Levadia
vs
JK Narva Trans
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Paide Linnameeskond
vs
FC Nõmme United
17:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Nõmme Kalju FC

Teisipäev, 17. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:15
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora
17:30
FC Kuressaare
vs
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 18. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:30
Nõmme Kalju FC
vs
FC Nõmme United
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
Paide Linnameeskond
19:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 21. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Paide Linnameeskond
vs
FC Kuressaare
14:30
FC Nõmme United
vs
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 22. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Nõmme Kalju FC
vs
JK Tallinna Kalev
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 27. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 28. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
FC Kuressaare
vs
FC Nõmme United
17:00
Tartu JK Tammeka
vs
Nõmme Kalju FC

Pühapäev, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Tallinna FC Flora
vs
Pärnu JK Vaprus
16:40
JK Narva Trans
vs
Paide Linnameeskond

Laupäev, 5. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
FC Nõmme United
vs
Tallinna FC Flora
14:30
JK Narva Trans
vs
Tallinna FCI Levadia
17:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 6. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
14:30
Paide Linnameeskond
vs
Nõmme Kalju FC
17:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FC Kuressaare

Laupäev, 19. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
FC Kuressaare
vs
JK Tallinna Kalev
14:30
FC Nõmme United
vs
Pärnu JK Vaprus
17:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Nõmme Kalju FC
vs
JK Narva Trans
14:30
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Flora

Teisipäev, 22. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tartu JK Tammeka
vs
FC Kuressaare
18:00
Tallinna FCI Levadia
vs
FC Nõmme United

Kolmapäev, 23. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Flora
vs
Nõmme Kalju FC
18:00
JK Tallinna Kalev
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond

Laupäev, 26. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Tallinna FC Flora
vs
FC Kuressaare
14:30
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus
17:00
JK Tallinna Kalev
vs
FC Nõmme United

Pühapäev, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Paide Linnameeskond
vs
Tartu JK Tammeka
14:30
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FCI Levadia

Laupäev, 2. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
FC Kuressaare
vs
Nõmme Kalju FC
14:30
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Tallinna Kalev
14:30
Tartu JK Tammeka
vs
JK Narva Trans

Pühapäev, 3. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
FC Nõmme United
vs
Paide Linnameeskond
14:30
Tallinna FCI Levadia
vs
Tallinna FC Flora

Laupäev, 9. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:30
Tallinna FC Flora
vs
JK Tallinna Kalev
12:30
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FCI Levadia
12:30
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus
12:30
JK Narva Trans
vs
FC Kuressaare
12:30
FC Nõmme United
vs
Tartu JK Tammeka
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
Polnud nädala sees kahjuks võimalik podcaste kuulata ja kuigi soovitati mitte, siis otsustasin ikkagi oma laupäeva rikkuda ning võtsin PEIJ ette. Kuna...
22:07
 
Kui ma tahan kodust vaadata siis loomulikult kommentaariga, aneurüsmi said? Ja covidi ajal olid kommentaatorid ikka olemas, publikut lihtsalt mitte?...
21:21
 
Suht meh mäng oli.
 
Prestoni vahi Woodmani ränk eksimus ja Lyndon Dykesi kiire mõtlemine tõid triibulistele üliolulise 1:0 võidu. Matemaatiliselt pole veel kindel, aga 50...
 
Aprilliimed jätkuvad. Katzberg virutas Keenias vasarat üle 84 meetri. Sellist tulemust pole 20 aastat nähtud.
19:12
 
Sunderlandis ja Boros karjääri teinud punapea Watmore lõi täna esimese vastu Millwalli võiduvärava ja Londoni klubi koht uue hooaja divaris on kindel....
 
Poliitilised kokkulepped võrdustuvad kuidagi koduvägivallaga? Ära nüüd mingit eilase juttu ka ajama hakka :p
 
Nationali põhihooaeg on täna läbi saanud. 98 punktiga tõuseb Chesterfield ülikindlalt liigasse, playoffid kuue satsi vahel järgnemas ja mängus nii mõnigi...
18:34
 
hooaja esimesel poolel oli ka mitmeid mänge, kui võidust/ viigist lõpuminutitel ilma jäädi
18:26
 
Kodukaotust Darmstadtile enam välja ei vabanda.Tuleb madalamalt hoogu võtta.
 
34. voor 20.04 17:00 Luton Town - Brentford x 17:00 Sheffield United - Burnley 1 21:30 Wolverhampton Wanderers - Arsenal 2 21.04 15:30 Everton -...
 
Relekasatsid inglise telepublikut ei huvita - nende mängud pidevalt laupäeval kell viis.
 
BC Nautilus jätab alles: 1. Jalen Brunson (NYK) 2. Jamal Murray (DEN) 3. Keegan Murray (SAC) 4. Josh Giddey (OKC) 5. John Collins (UTA) 6....
 
44. voor 20.04 Leicester-West Bromwich Albion 1 Sunderland-Millwall 1 Watford-Hull 1 Stoke-Plymouth 1 Rotherham-Birmingham 2...
13:40
NBA
 
Kahju, et Sabonis jr ei saa play-offis jätkata, muljetavaldav hooaeg temalt.