SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Premium liiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Laupäev, 3. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
0:5
JK Narva Trans
13:00
Tallinna FC Flora
1:0
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
7:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
6:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
JK Narva Trans
2:2
Nõmme Kalju FC

Pühapäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
FC Kuressaare

Teisipäev, 13. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
2:2
Pärnu JK Vaprus
20:30
JK Tallinna Kalev
1:2
JK Narva Trans

Kolmapäev, 14. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FCI Levadia
19:00
FC Kuressaare
3:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora

Reede, 16. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
1:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
5:0
FC Kuressaare
13:00
Tallinna FC Flora
5:0
Pärnu JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:7
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tartu JK Tammeka

Reede, 30. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FC Kuressaare
0:4
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:4
Nõmme Kalju FC
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
JK Narva Trans

Pühapäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tallinna FC Flora
1:0
JK Tallinna Kalev

Teisipäev, 3. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Tartu JK Tammeka
5:2
Paide Linnameeskond
20:30
JK Narva Trans
2:0
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 4. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
0:7
Tallinna FC Flora
19:00
JK Tallinna Kalev
4:2
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FCI Levadia
2:2
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 7. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:5
Tallinna FCI Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
3:1
FC Kuressaare
16:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Narva Trans
18:15
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
3:0
JK Tallinna Kalev

Reede, 13. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Tallinna Kalev
2:3
Paide Linnameeskond

Laupäev, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Nõmme Kalju FC
16:00
Tallinna FCI Levadia
2:1
Tallinna FC Flora

Pühapäev, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
FC Kuressaare

Reede, 20. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
4:2
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
0:3
Nõmme Kalju FC
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Tallinna FC Flora
16:00
JK Narva Trans
2:2
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FCI Levadia

Reede, 27. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
5:2
JK Narva Trans

Laupäev, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Flora
13:00
FC Kuressaare
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
Tallinna FCI Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Pärnu JK Vaprus

Teisipäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
1:2
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 2. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
3:3
Nõmme Kalju FC

Reede, 4. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:0
FC Kuressaare

Laupäev, 5. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tallinna FC Flora
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
Nõmme Kalju FC

Pühapäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Paide Linnameeskond
3:3
Tartu JK Tammeka

Reede, 11. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia
3:0
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:8
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
JK Narva Trans

Pühapäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
FC Kuressaare
1:4
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 15. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 16. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
2:1
FC Kuressaare

Reede, 18. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
JK Tallinna Kalev

Teisipäev, 22. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
0:2
JK Narva Trans
20:30
Tartu JK Tammeka
0:0
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
2:2
Nõmme Kalju FC
19:00
FC Kuressaare
1:3
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
2:2
Tallinna FCI Levadia

Laupäev, 26. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FCI Levadia
6:1
Pärnu JK Vaprus
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
2:4
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
3:2
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 27. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 5. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
4:0
Viljandi JK Tulevik
20:30
JK Tallinna Kalev
0:4
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 6. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
8:3
FC Kuressaare
19:00
JK Narva Trans
6:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
3:1
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Nõmme Kalju FC
8:2
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
JK Narva Trans
19:00
FC Kuressaare
1:1
Tallinna FCI Levadia
20:30
Paide Linnameeskond
2:0
JK Tallinna Kalev

Kolmapäev, 13. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FC Flora

Reede, 20. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
4:0
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
3:0
FC Kuressaare

Pühapäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC

Reede, 27. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Viljandi JK Tulevik
2:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tallinna FCI Levadia
16:00
Tartu JK Tammeka
2:1
JK Narva Trans

Pühapäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
2:1
FC Kuressaare

Reede, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:1
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
1:2
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Nõmme Kalju FC
1:1
JK Tallinna Kalev
19:00
FC Kuressaare
0:4
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FCI Levadia
0:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 10. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
3:3
Tallinna FC Flora
19:30
Nõmme Kalju FC
4:0
FC Kuressaare

Laupäev, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FCI Levadia
6:1
JK Narva Trans
16:00
Tartu JK Tammeka
1:0
Viljandi JK Tulevik

Pühapäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
2:4
JK Tallinna Kalev

Reede, 17. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
4:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
FC Kuressaare
1:3
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
0:3
Nõmme Kalju FC

Pühapäev, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
Tallinna FCI Levadia
19:00
Tallinna FC Flora
3:1
JK Tallinna Kalev

Reede, 24. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
5:0
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 25. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:3
Paide Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
4:0
Pärnu JK Vaprus
16:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
FC Kuressaare
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
JK Narva Trans

Teisipäev, 28. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Viljandi JK Tulevik
2:5
Nõmme Kalju FC
18:30
FC Kuressaare
0:3
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:3
Paide Linnameeskond
20:30
Tartu JK Tammeka
1:0
JK Tallinna Kalev

Kolmapäev, 29. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
3:0
Tallinna FCI Levadia

Reede, 31. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
1:1
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 1. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
1:4
Viljandi JK Tulevik
13:00
Paide Linnameeskond
2:1
Tartu JK Tammeka
16:00
Tallinna FCI Levadia
3:2
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 2. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Flora

Reede, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Flora
2:2
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
3:1
FC Kuressaare

Pühapäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Viljandi JK Tulevik
0:4
Tallinna FCI Levadia

Teisipäev, 18. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FC Kuressaare
2:4
Nõmme Kalju FC
20:30
JK Narva Trans
2:1
Tartu JK Tammeka

Kolmapäev, 19. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:30
Tallinna FCI Levadia
4:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
7:2
Paide Linnameeskond

Laupäev, 22. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Tartu JK Tammeka
13:00
FC Kuressaare
0:5
Tallinna FCI Levadia
16:00
Paide Linnameeskond
2:5
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu JK Vaprus

Pühapäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Nõmme Kalju FC

Reede, 28. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
2:1
FC Kuressaare

Laupäev, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FCI Levadia
16:00
Nõmme Kalju FC
4:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
5:0
Pärnu JK Vaprus

Pühapäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
JK Tallinna Kalev
2:2
Tallinna FC Flora

Teisipäev, 2. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
FC Kuressaare
1:3
Paide Linnameeskond
20:30
Pärnu JK Vaprus
0:3
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 3. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
19:30
Tallinna FCI Levadia
0:0
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 6. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
FC Kuressaare
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
JK Narva Trans
16:00
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FCI Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka
1:1
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 7. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tallinna FC Flora
2:2
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
3:3
JK Tallinna Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
2:1
Pärnu JK Vaprus
16:00
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Flora

Pühapäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FCI Levadia
2:1
Viljandi JK Tulevik
15:00
Nõmme Kalju FC
2:2
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 23. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
Tallinna FC Flora

Reede, 26. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
0:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora
4:0
FC Kuressaare
13:00
JK Tallinna Kalev
5:0
Pärnu JK Vaprus

Pühapäev, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
4:1
JK Narva Trans
15:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FCI Levadia

Reede, 2. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Pärnu JK Vaprus
0:5
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 3. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tallinna FC Flora
13:00
Tartu JK Tammeka
6:1
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 4. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Paide Linnameeskond
2:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 10. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
2:1
JK Tallinna Kalev
13:00
Tallinna FCI Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
13:00
Nõmme Kalju FC
4:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
4:1
Viljandi JK Tulevik
13:00
FC Kuressaare
2:1
Pärnu JK Vaprus
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
21:00
 
---Quote (Originally by zelee)--- Peale lumesaju algust sõidab esimene ca 20-30min pärast akna alt mööda ning edaspidi tihedusega pooltunnis...
 
23.voor 19.01 14:30 Wolves v Leicester 1 17:00 Bournemouth v West Ham 2 17:00 Liverpool v Crystal Palace 1 17:00 Manchester Utd v Brighton 1...
 
18 voor 18-01-2019 21:30 Hoffenheim-Bayern München 2 19-01-2019 16:30 Bayer Leverkusen-Borussia M'gla x 19-01-2019 16:30 Stuttgart-Mainz 05 1 ...
 
---Quote (Originally by Martin)--- Ema suri vist siiski ise. Aga isa tappis küll pärast seda ära. ---End Quote--- See oli üsna Luts. "Kui Arno...
 
20.voor 19/01/2019 16:00 Roma Torino 1 19/01/2019 19:00 Parma Udinese x 19/01/2019 21:30 Inter Sassuolo 1 20/01/2019 13:30 Frosinone Atalanta 2...
 
Ses suhtes. viimased kaks nädalat on juttu olnud ainult EV200-st.
 
---Quote (Originally by Ibanez)--- Mis hierarhia see on selline? ---End Quote--- Kaptenipaela. Arvestades poolaka ütlusi meedias ja käitumist...
20:01
 
Good stuff. Image:...
 
---Quote (Originally by Yattara)--- Mulle näib see küll pigem positiivne, et vanad ja väsinud noorte mängijatega on asendatud. Tundub, et üleüldse...
 
Jääpall, Rootsi 20:00 Edsbyns IF - Hammarby IF *Edsbyns AH -1.5 @1.66* (bet365) 10e Turg liigub trollolo.
 
Ca 30nd sekundit vaatasin häälega. https://www.youtube.com/watch?time_continue=231&v=QryoOF5jEbc
19:51
 
---Quote (Originally by RealFan)--- Mis see Courtois halba teile kõigile on teinud? Põrutas ka teie naisi-õdesid? ---End Quote--- Asi pole...
 
---Quote (Originally by Epic)--- "Olete saanud rahvusvahelisel tasemel tegutsenud mängija, kes oli üks maailma parimatest jalgpalluritest," ütleb...
 
Ja Tomingas sai need punktid kätte, tubli. Sõiduajalt ka top 40 sõit. Pole paha.
 
---Quote (Originally by LaRaBla)--- Kas Marseille’l mõni ründaja ka eksisteerib? ---End Quote--- Mingi puuhobune Lissaboni punaselt poolelt toodi...