SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Premium liiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 3. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
FCI Tallinn

Laupäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
1:5
JK Narva Trans
13:00
Pärnu JK Vaprus
2:6
Nõmme Kalju FC
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Tallinna FC Levadia

Reede, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Flora

Laupäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:3
Paide Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Narva Trans
1:2
FCI Tallinn

Reede, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans

Laupäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
2:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
FCI Tallinn
5:0
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FC Flora
2:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Levadia
7:0
Paide Linnameeskond

Reede, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FCI Tallinn
0:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
2:1
Viljandi JK Tulevik
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:3
JK Sillamäe Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Paide Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Flora
4:0
Tartu JK Tammeka

Reede, 7. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tartu JK Tammeka
19:30
Nõmme Kalju FC
3:2
FCI Tallinn

Laupäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
3:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
3:2
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
JK Sillamäe Kalev

Reede, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora
3:0
Paide Linnameeskond
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tallinna FC Levadia
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
FCI Tallinn
19:00
JK Narva Trans
1:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
19:30
FCI Tallinn
0:1
Tallinna FC Flora

Laupäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
16:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
JK Narva Trans
19:00
Nõmme Kalju FC
8:0
Viljandi JK Tulevik

Esmaspäev, 24. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
2:2
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 25. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Pärnu JK Vaprus
19:00
Paide Linnameeskond
1:1
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
4:2
JK Narva Trans

Reede, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
8:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tartu JK Tammeka
1:3
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
3:1
JK Sillamäe Kalev

Pühapäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
6:1
Paide Linnameeskond

Reede, 5. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
7:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:1
JK Narva Trans

Laupäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:1
FCI Tallinn
19:00
Nõmme Kalju FC
5:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:0
Paide Linnameeskond
19:30
Nõmme Kalju FC
1:2
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Flora
16:00
FCI Tallinn
3:0
JK Sillamäe Kalev
19:00
Pärnu JK Vaprus
2:0
Viljandi JK Tulevik

Reede, 19. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
3:0
FCI Tallinn

Laupäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
2:1
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Paide Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Nõmme Kalju FC

Esmaspäev, 22. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
11:1
Pärnu JK Vaprus

Teisipäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Tartu JK Tammeka
20:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Narva Trans

Esmaspäev, 29. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
3:2
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 30. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FCI Tallinn
2:2
Nõmme Kalju FC
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
Paide Linnameeskond
20:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Levadia
20:15
Viljandi JK Tulevik
1:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 2. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
1:0
FCI Tallinn

Laupäev, 3. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
0:1
Nõmme Kalju FC
16:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Flora

Reede, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
FCI Tallinn
19:00
JK Narva Trans
1:2
Tartu JK Tammeka
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:10
Tallinna FC Flora
19:30
Paide Linnameeskond
2:5
Tallinna FC Levadia
20:00
Nõmme Kalju FC
8:0
JK Sillamäe Kalev

Esmaspäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FCI Tallinn
4:1
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Tallinna FC Levadia
20:00
Tallinna FC Flora
2:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 30. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Paide Linnameeskond
1:2
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu JK Vaprus

Reede, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:0
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
FCI Tallinn
2:1
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 14. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
FCI Tallinn
19:30
Tallinna FC Flora
3:3
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:3
JK Sillamäe Kalev

Reede, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
7:1
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
2:0
JK Narva Trans

Laupäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Tammeka
2:3
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
0:3
JK Sillamäe Kalev

Pühapäev, 23. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
5:1
Viljandi JK Tulevik

Reede, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:4
FCI Tallinn
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:0
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora
1:0
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
0:4
Nõmme Kalju FC
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:3
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 1. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC

Reede, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
3:1
JK Sillamäe Kalev
19:00
JK Narva Trans
1:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
FCI Tallinn
1:2
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
8:0
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:8
Tallinna FC Flora

Reede, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
3:2
Viljandi JK Tulevik
19:00
Paide Linnameeskond
3:1
JK Narva Trans
19:00
FCI Tallinn
2:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Sillamäe Kalev
9:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 14. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:4
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 15. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Sillamäe Kalev
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
JK Narva Trans
1:3
FCI Tallinn
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:6
Nõmme Kalju FC
20:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Levadia

Reede, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Nõmme Kalju FC
19:00
FCI Tallinn
7:0
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
3:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
3:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Narva Trans

Esmaspäev, 21. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
1:3
FCI Tallinn

Teisipäev, 22. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
JK Narva Trans
18:30
JK Sillamäe Kalev
0:9
Tallinna FC Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Viljandi JK Tulevik
20:00
Nõmme Kalju FC
0:1
Tallinna FC Flora

Reede, 25. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Viljandi JK Tulevik
4:1
Pärnu JK Vaprus
18:30
Paide Linnameeskond
1:1
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FC Flora
2:4
FCI Tallinn

Laupäev, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
1:1
JK Sillamäe Kalev
18:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 8. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
2:3
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
3:1
JK Narva Trans
19:00
FCI Tallinn
1:3
Tallinna FC Flora

Esmaspäev, 11. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:1
Viljandi JK Tulevik

Teisipäev, 12. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Sillamäe Kalev
19:00
JK Narva Trans
3:1
Pärnu JK Vaprus
19:00
FCI Tallinn
6:1
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Flora
0:4
Nõmme Kalju FC

Reede, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Pärnu JK Vaprus
0:4
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
FCI Tallinn
16:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
Nõmme Kalju FC
19:00
JK Narva Trans
3:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 22. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FCI Tallinn
1:3
JK Narva Trans

Laupäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Paide Linnameeskond
4:2
Viljandi JK Tulevik
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tallinna FC Flora
16:00
Nõmme Kalju FC
6:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:2
Tallinna FC Flora
16:00
Tallinna FC Levadia
3:2
FCI Tallinn
16:00
JK Narva Trans
0:1
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
2:7
JK Sillamäe Kalev

Reede, 13. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
2:4
FCI Tallinn

Laupäev, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
JK Narva Trans
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tartu JK Tammeka
16:00
Paide Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
0:7
Tallinna FC Flora

Laupäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:0
FCI Tallinn
13:00
Nõmme Kalju FC
2:2
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
6:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu JK Vaprus

Reede, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Nõmme Kalju FC
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:4
FCI Tallinn
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 4. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora
13:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
Viljandi JK Tulevik
13:00
Nõmme Kalju FC
8:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
3:2
Pärnu JK Vaprus
13:00
FCI Tallinn
1:1
Tartu JK Tammeka
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
*14:00 combo @ 4.14, AsianOdds, 20units* England - Championship Blackburn Rovers -vs- Leeds United *Leeds United -0.25* @ 2.03 Germany -...
12:58
 
---Quote (Originally by Jeti88)--- Kahe lapsega ilma autota ei saa ---End Quote--- nõus ---Quote (Originally by Jeti88)--- Olemegi ju...
 
Norwegian 3 Div - Avdeling 4 Stord - Lysekloster 14:00 Lysekloster @1.70 (Coolbet) 14:00 Fyllingsdalen - Brodd Fyllingsdalen @1.50 (Coolbet) ...
 
9 voor 20 oktoober 19.30 PSV-Emmen 1 20 oktoober 19.30 Excelsior-Vitesse 2 20 oktoober 21.45 Utrecht-AZ x 20 oktoober 21.45 Heerenveen-Ajax 2...
 
9. voor 20/10/2018 16:00 Roma Spal 1 20/10/2018 19:00 Juventus Genoa 1 20/10/2018 21:30 Udinese Napoli 2 21/10/2018 13:30 Frosinone Empoli 2...
 
9.voor 20.10. 14:30 Chelsea v Manchester United 1 17:00 Bournemouth v Southampton 1 17:00 Cardiff v Fulham x 17:00 Manchester City v Burnley 1...
12:38
 
---Quote (Originally by telekavaataja)--- Inter vs. Milan ei ole suurmäng. ---End Quote--- probleem on vist ikka see, et sealsetel...
 
---Quote (Originally by LeeRomeno)--- Keegi oskab öelda miks Bundesliga kõik mängud tavaliselt samal ajal hakkavad? Mingi traditsioon või on sellel...
11:44
 
Salah, Mane ja Van kõik kahtlused tänaseks ja teadagi Terminaator ja Keita katki. Ving-ja-ulg.. aga miks ikka ette viriseda. Harjumuspärane tulemus...
 
---Quote (Originally by Reintz)--- Mou tögab vähe juhtkonda: ---End Quote--- Soojendab kolmandat vaatust, ootuses vältimatut Sarri kinga peale...
 
13. voor 19.10 Sheff Wed v Middlesbrough - 20.10 Blackburn v Leeds x Aston Villa v Swansea 1 Brentford v Bristol C 1 Hull v Preston 1
 
---Quote (Originally by LeeRomeno)--- Täna selline päev kus põhimõtteliselt 14.30st kuni hilisõhtuni võiks järjest head mängu vaadata. ---End...
 
---Quote (Originally by LaRaBla)--- Paljudest hulludest projektidest? Kõlab nagu see vend, kes pulli pärast Kalevi staadionil maratoni jooksis ja...
10:30
 
Balti Liiga FINAL FOUR Telia TV täna-homme. Eriti tasub vaadata täna, kuna CS:GO-s on Eesti tiime ja Eesti tiimil ka suur šanss võita.
 
tähelepanek Manus 6065 (http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6065)