SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Esiliiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Neljapäev, 1. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:2
Tallinna FCI Levadia U21

Reede, 2. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
Keila JK
20:30
Maardu Linnameeskond
5:1
Tartu JK Welco

Pühapäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
0:1
FC Elva
17:30
JK Tallinna Kalev U21
0:0
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 8. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Rakvere JK Tarvas

Reede, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
0:0
Tartu FC Santos

Laupäev, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Keila JK
0:9
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:00
JK Tallinna Kalev U21
0:0
FC Elva
13:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tartu JK Welco

Neljapäev, 15. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:1
Tallinna FCI Levadia U21

Laupäev, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
2:3
Keila JK
13:00
Maardu Linnameeskond
2:0
Nõmme Kalju FC U21

Pühapäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
0:2
JK Tallinna Kalev U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
5:0
FC Elva

Neljapäev, 29. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tartu FC Santos
1:6
Tallinna FC Flora U21

Laupäev, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
2:3
Rakvere JK Tarvas
13:00
Tartu JK Welco
0:0
Keila JK

Pühapäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FCI Levadia U21
0:3
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 5. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
0:0
FC Elva
19:00
Maardu Linnameeskond
4:0
Tartu FC Santos
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:0
Tallinna FCI Levadia U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:1
Tartu JK Welco
19:00
Tallinna FC Flora U21
1:1
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
2:0
Tartu JK Welco
13:00
Tartu FC Santos
4:1
Keila JK

Esmaspäev, 9. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
4:0
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
4:2
Nõmme Kalju FC U21

Neljapäev, 12. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tartu FC Santos

Laupäev, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:4
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
FC Elva
13:00
Tartu JK Welco
1:0
Tallinna FC Flora U21
13:00
Keila JK
0:0
Tallinna FCI Levadia U21

Neljapäev, 19. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:0
Keila JK

Laupäev, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
1:2
Rakvere JK Tarvas
13:00
FC Elva
1:1
Tallinna FCI Levadia U21

Pühapäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
2:2
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
1:0
JK Tallinna Kalev U21

Neljapäev, 26. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
0:1
Tartu JK Welco

Laupäev, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
5:1
FC Elva
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev U21
1:0
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
0:4
Tallinna FC Flora U21

Teisipäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Keila JK
0:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Maardu Linnameeskond
6:0
Tartu JK Welco

Neljapäev, 3. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
1:3
Nõmme Kalju FC U21
19:00
FC Elva
3:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tartu FC Santos
2:0
Tallinna FCI Levadia U21

Pühapäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
3:0
Keila JK
17:00
Tartu JK Welco
2:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:0
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
1:1
Nõmme Kalju FC U21

Esmaspäev, 7. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
3:2
Maardu Linnameeskond

Kolmapäev, 9. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:2
FC Elva

Neljapäev, 10. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:1
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev U21
1:3
Tallinna FCI Levadia U21
13:00
Nõmme Kalju FC U21
2:0
Keila JK

Pühapäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
0:0
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 17. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
2:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Keila JK
3:2
JK Tallinna Kalev U21

Reede, 18. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:3
Tartu JK Welco

Pühapäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
3:2
Tallinna FCI Levadia U21
13:00
Nõmme Kalju FC U21
0:5
Tartu FC Santos

Neljapäev, 24. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Tartu JK Welco
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
2:1
FC Elva
19:00
Tallinna FC Flora U21
10:1
Keila JK
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:3
Rakvere JK Tarvas
20:30
Tartu FC Santos
2:1
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 27. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Tallinna FCI Levadia U21
19:00
FC Elva
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
5:1
Tartu JK Welco

Esmaspäev, 28. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
1:0
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Keila JK
3:1
Tartu FC Santos

Neljapäev, 7. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:2
Tartu JK Welco

Reede, 8. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:0
Keila JK

Laupäev, 9. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Maardu Linnameeskond
8:1
FC Elva
16:00
Tallinna FCI Levadia U21
3:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 11. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:0
Tallinna FC Flora U21

Teisipäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
1:2
Maardu Linnameeskond
19:00
Tartu FC Santos
1:1
FC Elva

Kolmapäev, 13. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
2:1
Tartu JK Welco

Pühapäev, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
0:4
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
1:3
Keila JK
19:00
FC Elva
1:2
Maardu Linnameeskond

Esmaspäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:5
Tartu FC Santos

Neljapäev, 12. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
2:1
Keila JK

Reede, 13. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:2
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 14. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
7:0
Tartu FC Santos
13:00
JK Tallinna Kalev U21
1:2
Tallinna FCI Levadia U21
13:00
Maardu Linnameeskond
10:1
Nõmme Kalju FC U21

Neljapäev, 19. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
1:2
Tartu JK Welco

Laupäev, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
0:5
Maardu Linnameeskond
19:00
Nõmme Kalju FC U21
0:3
Tallinna FCI Levadia U21

Pühapäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
5:0
FC Elva

Neljapäev, 26. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:0
Tartu JK Welco

Pühapäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
4:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
4:0
Keila JK
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
1:3
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 2. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:3
JK Tallinna Kalev U21

Reede, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
1:0
Tallinna FC Flora U21
19:00
Maardu Linnameeskond
3:4
Tallinna FCI Levadia U21

Laupäev, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
FC Elva
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:2
Tartu FC Santos

Neljapäev, 9. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:0
FC Elva

Laupäev, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
6:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:1
Tartu FC Santos

Pühapäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
0:2
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
1:0
Keila JK

Neljapäev, 16. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tartu FC Santos
1:3
Tartu JK Welco

Laupäev, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Maardu Linnameeskond
2:1
Tallinna FC Flora U21

Esmaspäev, 20. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Keila JK
1:3
Rakvere JK Tarvas
19:00
FC Elva
0:6
Tallinna FCI Levadia U21

Neljapäev, 23. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
2:1
Keila JK

Pühapäev, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
5:0
JK Tallinna Kalev U21
16:00
Tartu JK Welco
3:0
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FCI Levadia U21
16:00
FC Elva
2:5
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 30. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Tallinna FC Flora U21
11:0
Tartu JK Welco
19:00
Keila JK
4:6
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
3:0
Tartu FC Santos
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:1
FC Elva

Pühapäev, 2. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FCI Levadia U21
1:2
Tartu JK Welco
16:00
Maardu Linnameeskond
2:0
JK Tallinna Kalev U21

Esmaspäev, 3. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
4:1
Nõmme Kalju FC U21

Esmaspäev, 10. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:45
FC Elva
0:0
Tartu FC Santos
18:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 13. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
5:0
Tartu FC Santos

Reede, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:45
Tallinna FC Flora U21
3:5
Tallinna FCI Levadia U21

Laupäev, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
3:2
Nõmme Kalju FC U21
18:00
Tartu JK Welco
3:0
Keila JK

Pühapäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
JK Tallinna Kalev U21

Kolmapäev, 19. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:30
Rakvere JK Tarvas
2:1
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 20. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:30
FC Elva
2:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:1
Tartu JK Welco
19:00
Keila JK
1:5
Tallinna FCI Levadia U21
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:1
Tartu FC Santos

Pühapäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
0:4
FC Elva
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Keila JK

Esmaspäev, 24. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
2:7
Maardu Linnameeskond
19:00
Tartu FC Santos
4:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 27. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
2:0
Rakvere JK Tarvas

Reede, 28. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:0
Nõmme Kalju FC U21

Laupäev, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
0:1
Keila JK

Pühapäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FCI Levadia U21
2:1
FC Elva
17:00
Tartu JK Welco
0:1
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 4. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
4:1
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 6. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Keila JK
4:0
Tartu FC Santos
13:00
Nõmme Kalju FC U21
0:1
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 7. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
1:0
JK Tallinna Kalev U21
17:00
Tartu JK Welco
2:3
Tallinna FCI Levadia U21

Neljapäev, 18. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
3:2
Nõmme Kalju FC U21

Laupäev, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
1:0
Tartu FC Santos
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Tartu JK Welco
13:00
Maardu Linnameeskond
9:0
Keila JK

Pühapäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev U21
0:1
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 25. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Nõmme Kalju FC U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:3
Maardu Linnameeskond

Reede, 26. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Welco
0:5
Tallinna FC Flora U21

Laupäev, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Keila JK
0:2
FC Elva

Esmaspäev, 29. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu FC Santos
1:0
Tallinna FCI Levadia U21

Neljapäev, 1. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
3:2
Nõmme Kalju FC U21

Reede, 2. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
0:3
JK Tallinna Kalev U21

Pühapäev, 4. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
4:2
Rakvere JK Tarvas
13:00
Tallinna FC Flora U21
5:0
Maardu Linnameeskond
13:00
Tartu JK Welco
1:3
Tartu FC Santos

Pühapäev, 11. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
0:0
Tallinna FC Flora U21
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
Tartu JK Welco
13:00
Tallinna FCI Levadia U21
2:1
Rakvere JK Tarvas
13:00
Maardu Linnameeskond
6:1
FC Elva
13:00
Keila JK
2:0
JK Tallinna Kalev U21
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
---Quote (Originally by rallikas)--- Esimene puude õpetatakse selgeks noorteklasside alguses. Kui sul seda ei ole, siis pead seda hiljem...
 
---Quote (Originally by Cerny Petr)--- No ma ei tea. Esiteks: kolmest kaks olid ju lausa karrikatuurselt flegmaatilised. Mürgli(vist?) entusiasm,...
 
---Quote (Originally by Mehhanisaator)--- Hahaha, see video on ju korras huumor. Vaatasin orginaali ka ära ja kutt teeb normaalset huumorit. *Ma...
 
*"Bet against public"* 1) Real Madrid vs Levante U2,5 goals @4,33 bet365 10eur 1-2 2) Villarreal vs Atletico Madrid O2,5 goals @2,55 unibet 10eur...
 
Rahvuste Liigas De Kuipil 2:0 alistada valitsev maailmameister Prantsusmaa. See oli alles etendus. Pikka aega ei meenu sedavõrd kvaliteetset esitust...
 
Happy relegation :#
22:10
 
Calabria has left Italy U-21 due to injury. See Milani naiste tiim pidi oma liigat juhtima. Äkki peaks sealt kedagi üle tooma
 
Jutud käivad, et James on tükke tegemas ning Nikoga ka raksu läinud. Kuigi tegu väga kõva mängumehega, pole ussitajatele Bayernis kohta.
 
Ma nagu eriti ei kujuta ette , et IT-firmad 100k palgafonde vorbiks. Kuskilt tuleb see raha ka tagasi teenida. Maj aasta aruanded peaks suht hästi...
 
https://www.youtube.com/watch?v=FCHqUdtqd5g&feature=youtu.be
 
---Quote (Originally by gizmoduck)---...
 
Hoki, Rootsi Allsvenskan 20:00 VÄSTERÅS IK - MODO HOCKEY *Modo @2.31* (Coolbet) 10e Followin.
17:38
 
Jormmale ja ballerile peaks vist taas vana head Krõlovi valmi soovitama: Üks Pärdik-Välenäpp ja Eesel, Sikk ning Mesikäpp kord mõtlesid...
 
Antud mäng siis tühistati ja tuleb korduskohtumine.
15:58
 
RM ei luba Viniciust tuleva aasta alguses (17. jaanuar - 10. veebruar) toimuvale U20 Lõuna-Ameerika copale. See on klubi ametlik seisukoht. Mängija...