SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Siis, kui Hein ja Arsenal panid Chelsea kommentaatorid täielikku segast ajama

1. august 2022, 20:39

"Täna ei ole lihtsalt Chelsea päev. See pole mingist otsast 4:0 mäng. Lihtsalt ei ole."

Adekvaatne ülevaade, kui jätta kõrvale tõsiasi, et Arsenali U23 meeskond juhtis kohtumist Chelsea eakaaslaste vastu tõepoolest 4:0. Aga edasi läks Chelsea TV kommentaatoriteduo sooritus tänases tagasivaateklipis veel paremaks.

- "Võiksin nimetada neli-viis Chelsea mängijat, kellel on olnud tõesti väga hea õhtu. Tabloole vaadates seda ei usuks. Skoor on Arsenali jaoks liialt ilus. Neil on vedanud, nad on teinud õigel ajal õigeid asju."

- "Jah, just. Neil on karistusalas õnne olnud. Vaatame kasvõi penaltit. Baloguni esimene penalti ei oleks pidanud olema penalti, ta eksis sellega niikuinii, aga lõi siis teise palli sisse."

- "Nüüd otsivad nad viiendat ... siit võibki see tulla ... McClelland blokeerib ... ja Biereth lööb kübaratriki. Kas see värav loeb? Vaatan joonekohtunikku ... Jah. Arsenal juhib 5:0. Kui juba 4:0 oli teenimatu, siis 5:0 tundub nagu röövimine."

Vaata selline meenutus 2021. aastast. Arsenali väravas seisis tolles 6:1 võidumängus muide Karl Jakob Hein. Ime ka, et Chelsea palli võrku ei saanud!

Loe veel

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.
Lisa kommentaar
Kommentaari lisamiseks palun logi sisse.

 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis