SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Premium liiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Laupäev, 3. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
0:5
JK Narva Trans
13:00
Tallinna FC Flora
1:0
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
7:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
6:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
JK Narva Trans
2:2
Nõmme Kalju FC

Pühapäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
FC Kuressaare

Teisipäev, 13. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
2:2
Pärnu JK Vaprus
20:30
JK Tallinna Kalev
1:2
JK Narva Trans

Kolmapäev, 14. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FCI Levadia
19:00
FC Kuressaare
3:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora

Reede, 16. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
1:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
5:0
FC Kuressaare
13:00
Tallinna FC Flora
5:0
Pärnu JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:7
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tartu JK Tammeka

Reede, 30. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FC Kuressaare
0:4
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:4
Nõmme Kalju FC
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
JK Narva Trans

Pühapäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tallinna FC Flora
1:0
JK Tallinna Kalev

Teisipäev, 3. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Tartu JK Tammeka
5:2
Paide Linnameeskond
20:30
JK Narva Trans
2:0
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 4. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
0:7
Tallinna FC Flora
19:00
JK Tallinna Kalev
4:2
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FCI Levadia
2:2
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 7. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:5
Tallinna FCI Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
3:1
FC Kuressaare
16:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Narva Trans
18:15
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
3:0
JK Tallinna Kalev

Reede, 13. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Tallinna Kalev
2:3
Paide Linnameeskond

Laupäev, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Nõmme Kalju FC
16:00
Tallinna FCI Levadia
2:1
Tallinna FC Flora

Pühapäev, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
FC Kuressaare

Reede, 20. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
4:2
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
0:3
Nõmme Kalju FC
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Tallinna FC Flora
16:00
JK Narva Trans
2:2
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FCI Levadia

Reede, 27. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
5:2
JK Narva Trans

Laupäev, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Flora
13:00
FC Kuressaare
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
Tallinna FCI Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Pärnu JK Vaprus

Teisipäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
1:2
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 2. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
3:3
Nõmme Kalju FC

Reede, 4. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:0
FC Kuressaare

Laupäev, 5. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tallinna FC Flora
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
Nõmme Kalju FC

Pühapäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Paide Linnameeskond
3:3
Tartu JK Tammeka

Reede, 11. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia
3:0
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:8
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
JK Narva Trans

Pühapäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
FC Kuressaare
1:4
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 15. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 16. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
2:1
FC Kuressaare

Reede, 18. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
JK Tallinna Kalev

Teisipäev, 22. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
vs
JK Narva Trans
20:30
Tartu JK Tammeka
vs
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
FC Kuressaare
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tallinna FCI Levadia

Laupäev, 26. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Pärnu JK Vaprus
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 27. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 5. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik
20:30
JK Tallinna Kalev
vs
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 6. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
FC Kuressaare
19:00
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Nõmme Kalju FC
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans
20:30
FC Kuressaare
vs
Tallinna FCI Levadia

Kolmapäev, 13. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Flora

Reede, 20. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Flora

Laupäev, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
vs
FC Kuressaare

Pühapäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
vs
Nõmme Kalju FC

Reede, 27. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
vs
FC Kuressaare
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Narva Trans

Reede, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
vs
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
FC Kuressaare
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Tartu JK Tammeka

Reede, 10. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Flora
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
FC Kuressaare

Laupäev, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FCI Levadia
vs
JK Narva Trans

Pühapäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Viljandi JK Tulevik

Reede, 17. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
vs
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Paide Linnameeskond
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
FC Kuressaare
vs
Tartu JK Tammeka

Reede, 24. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Flora

Laupäev, 25. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Paide Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
Tallinna FCI Levadia
vs
FC Kuressaare
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
JK Narva Trans

Teisipäev, 28. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Nõmme Kalju FC
18:30
FC Kuressaare
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond
20:30
Tartu JK Tammeka
vs
JK Tallinna Kalev

Kolmapäev, 29. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tallinna FCI Levadia

Reede, 31. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus

Laupäev, 1. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Tartu JK Tammeka
16:00
Tallinna FCI Levadia
vs
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 2. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Flora

Reede, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
vs
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
vs
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FC Kuressaare

Pühapäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FCI Levadia

Teisipäev, 18. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FC Kuressaare
vs
Nõmme Kalju FC
20:30
JK Narva Trans
vs
Tartu JK Tammeka

Kolmapäev, 19. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Paide Linnameeskond

Laupäev, 22. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tartu JK Tammeka
13:00
FC Kuressaare
vs
Tallinna FCI Levadia
16:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora

Pühapäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Tallinna Kalev

Teisipäev, 25. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 28. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
vs
FC Kuressaare

Laupäev, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FCI Levadia
16:00
Nõmme Kalju FC
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Pärnu JK Vaprus

Pühapäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tallinna FC Flora

Teisipäev, 2. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
FC Kuressaare
vs
Paide Linnameeskond
20:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 3. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
vs
JK Tallinna Kalev
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FCI Levadia
vs
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 6. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
FC Kuressaare
13:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans
16:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tallinna FCI Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Paide Linnameeskond

Pühapäev, 7. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tallinna FC Flora
vs
Nõmme Kalju FC

Reede, 19. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FCI Levadia
vs
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
vs
JK Tallinna Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora

Pühapäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka

Reede, 26. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond

Laupäev, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora
vs
FC Kuressaare
13:00
JK Tallinna Kalev
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Narva Trans

Pühapäev, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FCI Levadia

Reede, 2. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 3. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Flora
13:00
Tartu JK Tammeka
vs
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FCI Levadia

Pühapäev, 4. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 10. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Tallinna Kalev
13:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Tallinna FC Flora
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
FC Kuressaare
vs
Pärnu JK Vaprus
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
---Quote (Originally by rallikas)--- Kui teha Maanteeametis mõne muu kategooria teooria- või sõidueksamit ning kukud läbi, kas siis peatatakse ka...
13:47
 
Image: https://pbs.twimg.com/media/DdEu7TFXkAEd59J.jpg
13:47
 
---Quote (Originally by telekavaataja)--- WTA Nürnberg 12.10 Cepede - Kozlova Over 19.5 @1.62 12.10 Bondarenko - Watson Over 19.5 @1.62
 
20:30 Tammeka - Tulevik *under 3,25@1,93* (BetOlimp) 25 ühikut
 
---Quote (Originally by rixxer)--- Parim treener liigas ZZ? Läbi aegade suurim vahe Barcaga ja üldse. okei, CLi võidab suure tõenäosusega, mis on...
13:25
 
Arteta, what, who, mida tema saavutanud on? Kuidas see üldse teema on ... ei pea vastama.
 
Venelased mõtlesid järjekordse geniaalse asja välja. Nimelt MM suveniiriks matrjoška, millel on vile suus. Image:...
12:57
 
Teeme ka siis otsa lahti. Paistab, et Karsklus pole enam ammu maarjamaa kõige sitem jalgpallitiim, sest võite tuleb järjepidevalt. Isegi siis, kui...
12:12
 
Päeva statistikapornot. ---Quote--- 10 - Patrick Cutrone is the second player, born after 1/1/1998, to have scored at least 10 goals in the top-5...
12:10
 
LegendKapten pole veel otsust teinud, aga ma siiski pakun, et teeb aasta ---Quote--- Lucarelli: "The future? It needs a few days for a final...
 
Tänud korraldajale ja õnne võitjale - elektroonikatehase mehed domineerisid tänavu mitmel rindel. Samamoodi kiitus kõikidele kaasennustajatele.
 
Soojade kevadilmade tulekuga on panustamine natuke soiku jäänud, aga hetkel pisut aega ning jäi silma kaks panust. Tänasest meeldib *Rapla võit ja...
 
---Quote (Originally by Mõmmik)--- Ka mulle meeldiks selline variant. telekavaataja, selline küsimus ka, et kui järgmise hooaja graafik nagu paika...
 
Nõmme Kalju võitu Kalevi üle on hinnatud koefiga 1.2. Samal ajal on koef, et Superstaari saatest langeb järgmisena naine on ka 1.2. Mis te...
 
Avalikustati 2018/19 Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalpaarid. Tänavu alustavad karikateekonda 91 meeskonda Premium liigast...