SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   REKLAAM
Logi sisse:
 
 

Premium liiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 3. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
FCI Tallinn

Laupäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
1:5
JK Narva Trans
13:00
Pärnu JK Vaprus
2:6
Nõmme Kalju FC
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Tallinna FC Levadia

Reede, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Flora

Laupäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:3
Paide Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Narva Trans
1:2
FCI Tallinn

Reede, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans

Laupäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
2:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
FCI Tallinn
5:0
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FC Flora
2:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Levadia
7:0
Paide Linnameeskond

Reede, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FCI Tallinn
0:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
2:1
Viljandi JK Tulevik
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:3
JK Sillamäe Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Paide Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Flora
4:0
Tartu JK Tammeka

Reede, 7. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tartu JK Tammeka
19:30
Nõmme Kalju FC
3:2
FCI Tallinn

Laupäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
3:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
3:2
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
JK Sillamäe Kalev

Reede, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora
3:0
Paide Linnameeskond
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tallinna FC Levadia
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
FCI Tallinn
19:00
JK Narva Trans
1:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
19:30
FCI Tallinn
0:1
Tallinna FC Flora

Laupäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
16:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
JK Narva Trans
19:00
Nõmme Kalju FC
8:0
Viljandi JK Tulevik

Esmaspäev, 24. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
2:2
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 25. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Pärnu JK Vaprus
19:00
Paide Linnameeskond
1:1
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
4:2
JK Narva Trans

Reede, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
8:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tartu JK Tammeka
1:3
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
3:1
JK Sillamäe Kalev

Pühapäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
6:1
Paide Linnameeskond

Reede, 5. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
7:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:1
JK Narva Trans

Laupäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:1
FCI Tallinn
19:00
Nõmme Kalju FC
5:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:0
Paide Linnameeskond
19:30
Nõmme Kalju FC
1:2
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Flora
16:00
FCI Tallinn
3:0
JK Sillamäe Kalev
19:00
Pärnu JK Vaprus
2:0
Viljandi JK Tulevik

Reede, 19. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
3:0
FCI Tallinn

Laupäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
2:1
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Paide Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Nõmme Kalju FC

Esmaspäev, 22. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
11:1
Pärnu JK Vaprus

Teisipäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Tartu JK Tammeka
20:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Narva Trans

Esmaspäev, 29. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
3:2
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 30. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FCI Tallinn
2:2
Nõmme Kalju FC
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
Paide Linnameeskond
20:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Levadia
20:15
Viljandi JK Tulevik
1:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 2. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
1:0
FCI Tallinn

Laupäev, 3. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
0:1
Nõmme Kalju FC
16:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Flora

Reede, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
FCI Tallinn
19:00
JK Narva Trans
1:2
Tartu JK Tammeka
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:10
Tallinna FC Flora
19:30
Paide Linnameeskond
2:5
Tallinna FC Levadia
20:00
Nõmme Kalju FC
8:0
JK Sillamäe Kalev

Esmaspäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FCI Tallinn
4:1
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Tallinna FC Levadia
20:00
Tallinna FC Flora
2:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 30. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Paide Linnameeskond
1:2
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu JK Vaprus

Reede, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:0
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
FCI Tallinn
2:1
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 14. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
FCI Tallinn
19:30
Tallinna FC Flora
3:3
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:3
JK Sillamäe Kalev

Reede, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
7:1
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
2:0
JK Narva Trans

Laupäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Tammeka
2:3
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
0:3
JK Sillamäe Kalev

Pühapäev, 23. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
5:1
Viljandi JK Tulevik

Reede, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:4
FCI Tallinn
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:0
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora
1:0
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
0:4
Nõmme Kalju FC
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:3
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 1. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC

Reede, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
3:1
JK Sillamäe Kalev
19:00
JK Narva Trans
1:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
FCI Tallinn
1:2
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
8:0
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:8
Tallinna FC Flora

Reede, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
3:2
Viljandi JK Tulevik
19:00
Paide Linnameeskond
3:1
JK Narva Trans
19:00
FCI Tallinn
2:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Sillamäe Kalev
9:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 14. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:4
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 15. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Sillamäe Kalev
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
JK Narva Trans
1:3
FCI Tallinn
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:6
Nõmme Kalju FC
20:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Levadia

Reede, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Nõmme Kalju FC
19:00
FCI Tallinn
7:0
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
3:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
3:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Narva Trans

Esmaspäev, 21. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
1:3
FCI Tallinn

Teisipäev, 22. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
JK Narva Trans
18:30
JK Sillamäe Kalev
0:9
Tallinna FC Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Viljandi JK Tulevik
20:00
Nõmme Kalju FC
0:1
Tallinna FC Flora

Reede, 25. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Viljandi JK Tulevik
4:1
Pärnu JK Vaprus
18:30
Paide Linnameeskond
1:1
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FC Flora
2:4
FCI Tallinn

Laupäev, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
1:1
JK Sillamäe Kalev
18:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 8. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
2:3
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
3:1
JK Narva Trans
19:00
FCI Tallinn
1:3
Tallinna FC Flora

Esmaspäev, 11. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:1
Viljandi JK Tulevik

Teisipäev, 12. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Sillamäe Kalev
19:00
JK Narva Trans
3:1
Pärnu JK Vaprus
19:00
FCI Tallinn
6:1
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Flora
0:4
Nõmme Kalju FC

Reede, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Pärnu JK Vaprus
0:4
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
FCI Tallinn
16:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
Nõmme Kalju FC
19:00
JK Narva Trans
3:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 22. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FCI Tallinn
1:3
JK Narva Trans

Laupäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Paide Linnameeskond
4:2
Viljandi JK Tulevik
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tallinna FC Flora
16:00
Nõmme Kalju FC
6:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:2
Tallinna FC Flora
16:00
Tallinna FC Levadia
3:2
FCI Tallinn
16:00
JK Narva Trans
0:1
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
2:7
JK Sillamäe Kalev

Reede, 13. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
2:4
FCI Tallinn

Laupäev, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
JK Narva Trans
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tartu JK Tammeka
16:00
Paide Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu JK Vaprus

Reede, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
0:7
Tallinna FC Flora

Laupäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:0
FCI Tallinn
13:00
Nõmme Kalju FC
2:2
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
6:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu JK Vaprus

Reede, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Nõmme Kalju FC
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:4
FCI Tallinn
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 4. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora
13:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
Viljandi JK Tulevik
13:00
Nõmme Kalju FC
8:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
3:2
Pärnu JK Vaprus
13:00
FCI Tallinn
1:1
Tartu JK Tammeka
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
https://www.youtube.com/watch?v=2up7su7CeMU
 
---Quote (Originally by LeeMarx)--- Aus diil! ---End Quote--- Arvan sama ja Linnupoja võib hakata juba oma hüvastijätu posti välja mõtlema.
00:47
 
Tahan seda ca 2,5 tundi oma elust tagasi
00:40
 
---Quote (Originally by rainis007)--- Kummal see 150 alles on ? :D ---End Quote--- Iron Maidenil. Aga pärast avati müügiks ka ülemine korrus.
00:27
 
Dyche teeb VÄGA kõva tööd, müts maha.
00:26
 
---Quote (Originally by mcnamara)--- Siit jõuab kenasti minu originaaljärelduseni. 'pool ei näita tiitliambitsioone. Euroopas püsimine oli...
 
---Quote (Originally by Tofoa)--- Mis aineid sa tarbinud oled? Viimase viie aasta jooksul on 1. ja 2. koha vahe vähem kui 7 punkti olnud vaid korra....
23:36
 
Fenomenaalne esitus. 1-0 võit kodus Gladbachi üle. Viimase nelja mänguga on teenitud 10p. Mänguliselt üks parimaid esitusi vb ning ainuke nokkimise...
 
Väga rabeda mänguga 3 olulist punkti tabelis kirjas aga kiiret muutust olekski olnud naiivne oodata, sest uue treeneriga on seni ainult 2 treeningut...
 
*17.voor* 16/12/2017 16:00 Inter Udinese 1 16/12/2017 19:00 Torino Napoli 2 16/12/2017 21:45 Roma Cagliari 1 17/12/2017 13:30 Verona Milan 2...
 
---Quote (Originally by telekavaataja)--- 940278501885775872 ---End Quote--- Parimatel juhtub ka :D
 
---Quote (Originally by underdoggie)--- "Kasutajad, kes jälgivad ainult koefitsientide liikumisi. Ehk siis kossuliin algab langema ja arvake ära,...
 
---Quote (Originally by Mõnuagent 007)--- Kuna eiksil on laps, siis vajab minu ja Saarlase tiim neljapäevaks kolmandat. DP ei toimu, muid...
 
Fabinho läheb ka siia listi minu meelest.
 
Ühtlasi esitan Maskile vabandused nimevahetusest tulenenud lisatöö pärast. 18. voor Reede, 15. detsember 2017 21:45 St. Etienne - Monaco 2 ...
 
Viimased postitused blogis