SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   REKLAAM
Logi sisse:
 
 

Premium liiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 3. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
FCI Tallinn

Laupäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
1:5
JK Narva Trans
13:00
Pärnu JK Vaprus
2:6
Nõmme Kalju FC
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Tallinna FC Levadia

Reede, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Flora

Laupäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:3
Paide Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Narva Trans
1:2
FCI Tallinn

Reede, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans

Laupäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
2:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
FCI Tallinn
5:0
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FC Flora
2:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Levadia
7:0
Paide Linnameeskond

Reede, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
FCI Tallinn
0:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
2:1
Viljandi JK Tulevik
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:3
JK Sillamäe Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Paide Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Flora
4:0
Tartu JK Tammeka

Reede, 7. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tartu JK Tammeka
19:30
Nõmme Kalju FC
3:2
FCI Tallinn

Laupäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
3:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
3:2
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
JK Sillamäe Kalev

Reede, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora
3:0
Paide Linnameeskond
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tallinna FC Levadia
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
FCI Tallinn
19:00
JK Narva Trans
1:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
19:30
FCI Tallinn
0:1
Tallinna FC Flora

Laupäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
16:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
JK Narva Trans
19:00
Nõmme Kalju FC
8:0
Viljandi JK Tulevik

Esmaspäev, 24. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
2:2
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 25. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Pärnu JK Vaprus
19:00
Paide Linnameeskond
1:1
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
4:2
JK Narva Trans

Reede, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
8:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tartu JK Tammeka
1:3
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
3:1
JK Sillamäe Kalev

Pühapäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
6:1
Paide Linnameeskond

Reede, 5. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
7:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:1
JK Narva Trans

Laupäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:1
FCI Tallinn
19:00
Nõmme Kalju FC
5:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:0
Paide Linnameeskond
19:30
Nõmme Kalju FC
1:2
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Flora
16:00
FCI Tallinn
3:0
JK Sillamäe Kalev
19:00
Pärnu JK Vaprus
2:0
Viljandi JK Tulevik

Reede, 19. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
3:0
FCI Tallinn

Laupäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
2:1
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Paide Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
Nõmme Kalju FC

Esmaspäev, 22. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn
11:1
Pärnu JK Vaprus

Teisipäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Tartu JK Tammeka
20:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Narva Trans

Esmaspäev, 29. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
3:2
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 30. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FCI Tallinn
2:2
Nõmme Kalju FC
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
Paide Linnameeskond
20:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Levadia
20:15
Viljandi JK Tulevik
1:1
Tartu JK Tammeka

Reede, 2. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
1:0
FCI Tallinn

Laupäev, 3. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
0:1
Nõmme Kalju FC
16:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Flora

Reede, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Viljandi JK Tulevik
0:2
FCI Tallinn
19:00
JK Narva Trans
1:2
Tartu JK Tammeka
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:10
Tallinna FC Flora
19:30
Paide Linnameeskond
2:5
Tallinna FC Levadia
20:00
Nõmme Kalju FC
8:0
JK Sillamäe Kalev

Esmaspäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
FCI Tallinn
4:1
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Tallinna FC Levadia
20:00
Tallinna FC Flora
2:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 30. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Sillamäe Kalev
vs
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
vs
Paide Linnameeskond
19:00
FCI Tallinn
vs
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 14. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
FCI Tallinn
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond

Reede, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
FCI Tallinn
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
vs
JK Narva Trans

Laupäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Sillamäe Kalev

Reede, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
vs
FCI Tallinn
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tartu JK Tammeka
19:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
vs
Nõmme Kalju FC

Reede, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
JK Narva Trans
vs
Viljandi JK Tulevik
19:30
FCI Tallinn
vs
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora

Reede, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Narva Trans
19:30
FCI Tallinn
vs
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 14. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 15. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tallinna FC Flora
19:00
JK Narva Trans
vs
FCI Tallinn
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Nõmme Kalju FC
20:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Levadia

Reede, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
FCI Tallinn
vs
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Paide Linnameeskond

Laupäev, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Narva Trans

Esmaspäev, 21. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Paide Linnameeskond
vs
FCI Tallinn

Teisipäev, 22. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans
18:30
JK Sillamäe Kalev
vs
Tallinna FC Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Viljandi JK Tulevik
20:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Flora

Reede, 25. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Pärnu JK Vaprus
18:30
Paide Linnameeskond
vs
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FC Flora
vs
FCI Tallinn

Laupäev, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Levadia
vs
Nõmme Kalju FC

Reede, 8. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
JK Narva Trans
19:00
FCI Tallinn
vs
Tallinna FC Flora

Esmaspäev, 11. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Viljandi JK Tulevik

Teisipäev, 12. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Flora
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
FCI Tallinn
vs
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Levadia
vs
JK Sillamäe Kalev

Reede, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
vs
FCI Tallinn
16:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
JK Narva Trans
vs
Tartu JK Tammeka

Reede, 22. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Tallinna FC Levadia
vs
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik
16:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tallinna FC Flora
16:00
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
FCI Tallinn
vs
JK Narva Trans

Reede, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Nõmme Kalju FC
19:30
Tallinna FC Levadia
vs
FCI Tallinn

Laupäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Flora
16:00
JK Narva Trans
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Sillamäe Kalev

Reede, 13. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
FCI Tallinn

Laupäev, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Narva Trans
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tartu JK Tammeka
16:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Levadia
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora

Laupäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
FCI Tallinn
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Pärnu JK Vaprus

Reede, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:30
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Nõmme Kalju FC
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FCI Tallinn
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 4. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia
vs
Tallinna FC Flora
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus
13:00
FCI Tallinn
vs
Tartu JK Tammeka
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
00:56
 
---Quote (Originally by Staadium)--- Tal oleks aeg ka Modricile, Ramosele ja Marcellole paar kuldset palli tagastada... ---End Quote--- Pigem üks...
00:55
 
see pingelises olukorras vastase rammimine on sakslastel mingi rahvusspetsiifiline tõbi või? kuradi cobra üksteist liiga kaua telekast jooksnud vist.
 
Confed-Cupil võideti B-alagrupp Tšiili ees ning poolfinaalis vastaseks Mehhiko. Bundestrainer Löw > 150 mängu - 100 võitu Image:...
 
---Quote (Originally by peters)--- metssiga ikka loodab millelegi, :D, aga vaielda pole seal küll millestki. Kink on lihtsalt kehvaks jäänud,...
23:28
 
---Quote (Originally by Pogba)--- Klubist tasuta lahkunud kapten Paul Baysse on leidnud endale kosilase Hispaania kõrgliigast. Tema korjas üles...
23:18
 
---Quote (Originally by cannuman)--- Maldinide järgmine generatsooni vist oli ka esindatud? ---End Quote--- Jah, oli.
23:14
 
Hästi tehtud, barca b, tagasi segundas. Peaasi, et nüüd kõige olulisem oleks ikkagi oma noorte kasvatamine, mitte püsimajäämise nimel b kategooria...
 
Levadia euromängu pileteid eelmüügist ei müüdagi? Või tuleks mujalt kui piletilevist otsida?
 
Pall müüdud, kuid särk veel saadaval!
 
http://sport.postimees.ee/4157487/mida-voib-valja-lugeda-kaia-kanepi-varsketest-fotodest võiks ju eeldada mingit taustauuringut? :doh: Kanepi...
 
Tänane mäng näitas muidugi kenasti ära kuidas videokohtunik võib mängu asjatult pidurdada ja vaat et äragi rikkuda. Jätaks ikka platsikohtunikule...
 
---Quote (Originally by count)--- Alvesel peab ikka jõhker valu olema, kui ise on nõus ennast lepingust vabaks ostma. Ju siis kõike näinud mees nägi...
 
---Quote (Originally by Jasper)--- CL ja koondise numbrid? ---End Quote--- Pole väga midagi võrrelda. Vaid Tolissoga saaks. Koondises on Verratti...
18:43
 
Ohoh, käiakse southamptonist kaugemal ka ostlemas, positiivne.
 
= Kamerun 2
 
Viimased postitused blogis