SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   REKLAAM
Logi sisse:
 
 

Premium liiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
2:2
JK Narva Trans

Laupäev, 5. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora

Teisipäev, 8. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Narva Trans
3:3
JK Sillamäe Kalev
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Flora
6:0
Rakvere JK Tarvas

Kolmapäev, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
2:1
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 12. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
4:1
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Infonet
4:0
Tartu JK Tammeka

Reede, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 19. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Tartu JK Tammeka
3:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora

Reede, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
1:1
Tallinna FC Flora
19:00
Tartu JK Tammeka
4:0
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 2. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
2:2
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
4:0
Pärnu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme Kalju FC

Esmaspäev, 4. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Sillamäe Kalev
2:2
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 5. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
2:3
Paide Linnameeskond

Reede, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 9. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
6:0
JK Narva Trans
18:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Tallinna FC Infonet

Reede, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 16. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
4:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
JK Sillamäe Kalev
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:0
Pärnu Linnameeskond

Reede, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 23. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Infonet
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 26. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia

Reede, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
6:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
1:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
JK Sillamäe Kalev

Reede, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 7. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tartu JK Tammeka
16:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 10. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
2:4
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
4:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 14. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Infonet
3:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
1:1
Nõmme Kalju FC

Esmaspäev, 16. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 17. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Infonet
2:1
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
Paide Linnameeskond
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Pärnu Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Infonet

Teisipäev, 24. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Paide Linnameeskond
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
20:00
Nõmme Kalju FC
0:1
Tallinna FC Levadia

Neljapäev, 9. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tartu JK Tammeka
20:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
JK Sillamäe Kalev

Pühapäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Paide Linnameeskond

Reede, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:0
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 2. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
3:2
JK Narva Trans
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Pärnu Linnameeskond

Reede, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
JK Narva Trans

Laupäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
3:0
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 10. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Tallinna FC Levadia
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:6
Nõmme Kalju FC
16:15
Tallinna FC Infonet
4:3
Tallinna FC Flora

Reede, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
4:0
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 16. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Narva Trans
3:1
Paide Linnameeskond

Reede, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora

Laupäev, 23. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Infonet
6:0
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 24. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
0:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Levadia
7:1
Paide Linnameeskond

Reede, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 30. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Infonet
4:3
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
5:1
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 1. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
6:1
Tallinna FC Levadia

Reede, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Tallinna FC Infonet

Laupäev, 6. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Flora
4:1
JK Narva Trans

Pühapäev, 7. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
1:1
Paide Linnameeskond

Reede, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
1:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 13. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
3:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
Tallinna FC Levadia

Esmaspäev, 15. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Narva Trans

Teisipäev, 16. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:5
Tallinna FC Infonet
19:00
Paide Linnameeskond
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:4
Tallinna FC Flora
20:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Levadia

Reede, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:4
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 20. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 22. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:5
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 23. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
1:2
Nõmme Kalju FC
19:00
Paide Linnameeskond
7:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Narva Trans
20:00
Tallinna FC Flora
3:0
Tallinna FC Infonet

Reede, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:45
JK Narva Trans
3:1
Tallinna FC Levadia
18:45
Rakvere JK Tarvas
1:3
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 27. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:1
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
3:3
Tallinna FC Flora
18:45
JK Sillamäe Kalev
0:0
Tallinna FC Infonet

Reede, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Paide Linnameeskond
4:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
5:0
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 10. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Infonet
4:2
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Nõmme Kalju FC
18:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Narva Trans

Esmaspäev, 12. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 13. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Sillamäe Kalev
4:2
Pärnu Linnameeskond
18:00
Nõmme Kalju FC
0:3
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:2
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
2:1
Tallinna FC Infonet

Reede, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
3:2
Tallinna FC Flora

Laupäev, 17. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:5
Nõmme Kalju FC

Reede, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 24. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC

Teisipäev, 27. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
2:2
Nõmme Kalju FC

Reede, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Paide Linnameeskond

Laupäev, 1. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:6
Tallinna FC Flora
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:6
JK Narva Trans
16:00
Tallinna FC Levadia
2:2
Tallinna FC Infonet

Reede, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 15. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
3:2
Tallinna FC Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
2:0
Nõmme Kalju FC
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Flora

Reede, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Infonet

Laupäev, 22. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tartu JK Tammeka
13:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Flora
4:0
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 25. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Nõmme Kalju FC

Reede, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Paide Linnameeskond

Laupäev, 29. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:7
JK Narva Trans
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 5. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:05
Nõmme Kalju FC
1:2
Tallinna FC Infonet
13:05
Paide Linnameeskond
0:0
JK Narva Trans
13:05
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tartu JK Tammeka
13:05
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
13:05
Tallinna FC Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
Brandon on sümbaatne, ajab asjaliku juttu. Romario ka. Myrgel võiks vähem juua, see rumal purjus inimese lälin paneb cringima, sorri. Kainemana...
19:40
 
Marco Asensio is likely to be out for 2-3 weeks and will miss the league games against Malaga and Athletic Bilbao as well as the Copa del Rey second...
 
---Quote (Originally by Metslane89)--- Pep oli see kes Kroosi ära müüs? Oli kõige halvem valik jah ja Alonso asemele ostis? ---End Quote--- No...
 
Kirjutas VILJANDIST!!!! seda võid lugeda Viljandi linnameeskonna foorumist.
 
14.voor 25/11/2017 16:00 Bologna Sampdoria 2 25/11/2017 19:00 Chievo Spal x 25/11/2017 19:00 Sassuolo Verona 1 25/11/2017 21:45 Cagliari Inter...
 
13 voor 24 november 21.00 AZ-Twente 1 25 november 19.30 VVV Venlo-Willem II x 25 november 20.45 Groningen-Feyenoord 2 25 november 20.45...
 
13 voor 24-11-2017 21:30 Hannover 96-Stuttgart x 25-11-2017 16:30 Borussia Dortmund-Schalke 04 1 25-11-2017 16:30 RB Leipzig-Werder...
 
14. voor Reede, 24. november 2017 21:45 St. Etienne - Strasbourg 1 Laupäev, 25. november 2017 18:00 Rennes - Nantes x 20:00 Caen -...
 
13.voor 24.11 22:00 West Ham United v Leicester City x 25.11 17:00 Crystal Palace v Stoke City x 17:00 Manchester United v Brighton 1 17:00...
 
13.voor Reede, 24.11.17 Celta de Vigo - Leganés 1 Laupäev, 25.11.17 Deportivo Alavés - Eibar 1 Real Madrid - Málaga 1 Real Betis - Girona 1...
19:25
 
Pealehel võiks ainult registeeritud kasutajatel olla võimalus kommenteerida. Siis ehk Apoeli ja hobusekasvatuse fännid kolivad Delfisse üle,
 
19. voor 25.11 Barnsley-Leeds United 2 Aston Villa-Ipswich Town 1 Burton Albion-Sunderland 2 Fulham-Millwall 1 Hull City-Bristol City 1...
19:21
 
---Quote (Originally by SoccerGoal)--- S.O.S baar on täitsa avatud, aga hilisel ajal on see lihtsalt kinni. Paar üksikut korda sai seal käidud, kui...
 
---Quote (Originally by Kasepats-Pidur)--- Tammeka nänni nägin hiljuti müügil Lõunakeskuse Sportlandis. ---End Quote--- Ok, äge, mul plaanis...
19:04
 
Harinit sebivad praegu. Jutud on
 
Viimased postitused blogis