SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   REKLAAM
Logi sisse:
 
 

Premium liiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
2:2
JK Narva Trans

Laupäev, 5. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora

Teisipäev, 8. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Narva Trans
3:3
JK Sillamäe Kalev
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Flora
6:0
Rakvere JK Tarvas

Kolmapäev, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
2:1
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 12. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
4:1
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Infonet
4:0
Tartu JK Tammeka

Reede, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 19. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Tartu JK Tammeka
3:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora

Reede, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
1:1
Tallinna FC Flora
19:00
Tartu JK Tammeka
4:0
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 2. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
2:2
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
4:0
Pärnu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme Kalju FC

Esmaspäev, 4. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Sillamäe Kalev
2:2
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 5. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
2:3
Paide Linnameeskond

Reede, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 9. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
6:0
JK Narva Trans
18:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Tallinna FC Infonet

Reede, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 16. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
4:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
JK Sillamäe Kalev
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:0
Pärnu Linnameeskond

Reede, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 23. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Infonet
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 26. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia

Reede, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
6:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
1:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
JK Sillamäe Kalev

Reede, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 7. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tartu JK Tammeka
16:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 10. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Nõmme Kalju FC

Reede, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
2:4
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
4:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 14. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Infonet
3:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
1:1
Nõmme Kalju FC

Esmaspäev, 16. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 17. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Infonet
2:1
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
Paide Linnameeskond
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Pärnu Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 23. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Infonet

Teisipäev, 24. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Paide Linnameeskond
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
20:00
Nõmme Kalju FC
0:1
Tallinna FC Levadia

Neljapäev, 9. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tartu JK Tammeka
20:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
JK Sillamäe Kalev

Pühapäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Paide Linnameeskond

Reede, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:0
JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 2. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
3:2
JK Narva Trans
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Pärnu Linnameeskond

Reede, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
JK Narva Trans

Laupäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
3:0
Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 10. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Tallinna FC Levadia
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:6
Nõmme Kalju FC
16:15
Tallinna FC Infonet
4:3
Tallinna FC Flora

Reede, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Sillamäe Kalev
4:0
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 16. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Narva Trans
3:1
Paide Linnameeskond

Reede, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora

Laupäev, 23. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Narva Trans
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Infonet
6:0
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 24. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
0:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Levadia
7:1
Paide Linnameeskond

Reede, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Paide Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia

Laupäev, 30. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Infonet
4:3
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
5:1
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 1. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
6:1
Tallinna FC Levadia

Reede, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Tallinna FC Infonet

Laupäev, 6. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Flora
4:1
JK Narva Trans

Pühapäev, 7. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
1:1
Paide Linnameeskond

Reede, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
1:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 13. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Paide Linnameeskond
3:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
Tallinna FC Levadia

Esmaspäev, 15. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Narva Trans

Teisipäev, 16. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:5
Tallinna FC Infonet
19:00
Paide Linnameeskond
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:4
Tallinna FC Flora
20:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Levadia

Reede, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
3:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:4
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Paide Linnameeskond

Laupäev, 20. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Tartu JK Tammeka

Esmaspäev, 22. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:5
JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 23. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Levadia
1:2
Nõmme Kalju FC
19:00
Paide Linnameeskond
7:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Narva Trans
20:00
Tallinna FC Flora
3:0
Tallinna FC Infonet

Reede, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:45
JK Narva Trans
3:1
Tallinna FC Levadia
18:45
Rakvere JK Tarvas
1:3
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 27. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:1
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
3:3
Tallinna FC Flora
18:45
JK Sillamäe Kalev
0:0
Tallinna FC Infonet

Reede, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Paide Linnameeskond
4:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
5:0
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 10. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Infonet
4:2
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Nõmme Kalju FC
18:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Narva Trans

Esmaspäev, 12. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 13. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
JK Sillamäe Kalev
4:2
Pärnu Linnameeskond
18:00
Nõmme Kalju FC
0:3
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:2
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
2:1
Tallinna FC Infonet

Reede, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
3:2
Tallinna FC Flora

Laupäev, 17. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:5
Nõmme Kalju FC

Reede, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 24. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC

Teisipäev, 27. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
2:2
Nõmme Kalju FC

Reede, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Paide Linnameeskond

Laupäev, 1. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:6
Tallinna FC Flora
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:6
JK Narva Trans
16:00
Tallinna FC Levadia
2:2
Tallinna FC Infonet

Reede, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Tartu JK Tammeka

Laupäev, 15. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
3:2
Tallinna FC Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
2:0
Nõmme Kalju FC
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Flora

Reede, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Infonet

Laupäev, 22. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tartu JK Tammeka
13:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Flora
4:0
Paide Linnameeskond

Teisipäev, 25. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Nõmme Kalju FC

Reede, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Paide Linnameeskond

Laupäev, 29. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:7
JK Narva Trans
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme Kalju FC

Laupäev, 5. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:05
Nõmme Kalju FC
1:2
Tallinna FC Infonet
13:05
Paide Linnameeskond
0:0
JK Narva Trans
13:05
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tartu JK Tammeka
13:05
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
13:05
Tallinna FC Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
---Quote (Originally by Staadium)--- Võimas Kaisa! Võimas!!! Aga sakslanna on ikka erakorraliselt boss :D ---End Quote--- krt Susie oleks võind...
 
Kas ainult mulle tundub,et Kanal 2 ülekanne on nii kõikuv, vaheaegu ei näe, kommentaatorid segavad teineteise juttu mõnuga jne. Kas anname see...
 
---Quote (Originally by ElNino9)--- Võib see sündmus aset leida ka Guinnessi rekordite raamatus? ---End Quote--- Seda mitte. Kiireim kaabukas on...
12:45
 
Õrna hingega kohtunik. Loodetavasti tühistatakse.
12:36
 
Enne tänast võõrsilmängu Dynamo Dresdeniga natuke ka muud juttu. Esmaspäeval saadi läbi häda jagu Bochumist. Jäädi kaotusseisu, kuid Harnu kaks...
 
Aga mulle meeldivad chatid. ---Quote--- Merili: Tere tulemast klienditeenindusse! Minu nimi on Merili. Kuidas saan Teid täna aidata?...
 
Nii kehvat ülekannet pole ammu näinud. Absoluutselt pilti ju rajalt ei näidata. Ainult startijaid. Edit: jõuti ette.
 
26. voor 25.02 17:00 Chelsea - Swansea City 1 17:00 Crystal Palace - Middlesbrough 1 17:00 Everton - Sunderland 1 17:00 Hull City - Burnley x...
 
Mängu eile ei näinud korvpallis, aga tulemus on küll selline väga meh, arvestades et olulisi mängijaid puudu ka Kalevil polnud, aga nii ebastabiilne...
 
---Quote--- 9-aastase vaheaja järel laskesuusatamise MMil meeste teatesõidu võitnud Venemaa koondislastele lasti autasutamise ajal vale hümni....
 
Pingevabad mõtted (Euroopa Liiga eri): 1. Leipzig AH0 2. Roma goals under 2,5 3. Milani võit Fiorentina vastu (või Fiorentina väravad alla...
 
Minesweeper: http://www.minesweeper.info/downloads/WinmineXP.html Solitare saad Windows Storest. Või see peaks ka olema nö vana välimusega?
 
---Quote (Originally by Redman)--- NBA superstaar osutus lameda maa teoreetikuks...
07:36
 
Image: https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/16804239_1781063115253032_2532370939594787791_o.jpg?oh=df75b3bb249b13e82ce99310325be235&oe=59355B20 ...
 
Õiglus võidutses. Daivist saadi värav, üleajal lükati tagasi :)