SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Esiliiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Neljapäev, 1. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:2
Tallinna FCI Levadia U21

Reede, 2. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
Keila JK
20:30
Maardu Linnameeskond
5:1
Tartu JK Welco

Pühapäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
0:1
FC Elva
17:30
JK Tallinna Kalev U21
0:0
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 8. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Rakvere JK Tarvas

Reede, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
0:0
Tartu FC Santos

Laupäev, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Keila JK
0:9
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:00
JK Tallinna Kalev U21
0:0
FC Elva
13:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tartu JK Welco

Neljapäev, 15. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:1
Tallinna FCI Levadia U21

Laupäev, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
2:3
Keila JK
13:00
Maardu Linnameeskond
2:0
Nõmme Kalju FC U21

Pühapäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
0:2
JK Tallinna Kalev U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
5:0
FC Elva

Neljapäev, 29. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tartu FC Santos
1:6
Tallinna FC Flora U21

Laupäev, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
2:3
Rakvere JK Tarvas
13:00
Tartu JK Welco
0:0
Keila JK

Pühapäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FCI Levadia U21
0:3
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 5. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
0:0
FC Elva
19:00
Maardu Linnameeskond
4:0
Tartu FC Santos
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:0
Tallinna FCI Levadia U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:1
Tartu JK Welco
19:00
Tallinna FC Flora U21
1:1
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
2:0
Tartu JK Welco
13:00
Tartu FC Santos
4:1
Keila JK

Esmaspäev, 9. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
4:0
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
4:2
Nõmme Kalju FC U21

Neljapäev, 12. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tartu FC Santos

Laupäev, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:4
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 15. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
FC Elva
13:00
Tartu JK Welco
1:0
Tallinna FC Flora U21
13:00
Keila JK
0:0
Tallinna FCI Levadia U21

Neljapäev, 19. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:0
Keila JK

Laupäev, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
1:2
Rakvere JK Tarvas
13:00
FC Elva
1:1
Tallinna FCI Levadia U21

Pühapäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
2:2
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
1:0
JK Tallinna Kalev U21

Neljapäev, 26. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
0:1
Tartu JK Welco

Laupäev, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
5:1
FC Elva
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 29. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev U21
1:0
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
0:4
Tallinna FC Flora U21

Teisipäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Keila JK
0:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Maardu Linnameeskond
6:0
Tartu JK Welco

Neljapäev, 3. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
1:3
Nõmme Kalju FC U21
19:00
FC Elva
3:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tartu FC Santos
2:0
Tallinna FCI Levadia U21

Pühapäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
3:0
Keila JK
17:00
Tartu JK Welco
2:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:0
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
1:1
Nõmme Kalju FC U21

Esmaspäev, 7. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
3:2
Maardu Linnameeskond

Kolmapäev, 9. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:2
FC Elva

Neljapäev, 10. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:1
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev U21
1:3
Tallinna FCI Levadia U21
13:00
Nõmme Kalju FC U21
2:0
Keila JK

Pühapäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
0:0
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 17. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
2:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Keila JK
3:2
JK Tallinna Kalev U21

Reede, 18. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:3
Tartu JK Welco

Pühapäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
3:2
Tallinna FCI Levadia U21
13:00
Nõmme Kalju FC U21
0:5
Tartu FC Santos

Neljapäev, 24. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Tartu JK Welco
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
2:1
FC Elva
19:00
Tallinna FC Flora U21
10:1
Keila JK
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:3
Rakvere JK Tarvas
20:30
Tartu FC Santos
2:1
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 27. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Tallinna FCI Levadia U21
19:00
FC Elva
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
5:1
Tartu JK Welco

Esmaspäev, 28. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
1:0
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Keila JK
3:1
Tartu FC Santos

Neljapäev, 7. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:2
Tartu JK Welco

Reede, 8. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:0
Keila JK

Laupäev, 9. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Maardu Linnameeskond
8:1
FC Elva
16:00
Tallinna FCI Levadia U21
3:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 11. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:0
Tallinna FC Flora U21

Teisipäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
1:2
Maardu Linnameeskond
19:00
Tartu FC Santos
1:1
FC Elva

Kolmapäev, 13. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
2:1
Tartu JK Welco

Pühapäev, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
0:4
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
1:3
Keila JK
19:00
FC Elva
1:2
Maardu Linnameeskond

Esmaspäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:5
Tartu FC Santos

Neljapäev, 12. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
2:1
Keila JK

Reede, 13. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:2
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 14. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
7:0
Tartu FC Santos
13:00
JK Tallinna Kalev U21
1:2
Tallinna FCI Levadia U21
13:00
Maardu Linnameeskond
10:1
Nõmme Kalju FC U21

Neljapäev, 19. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
1:2
Tartu JK Welco

Laupäev, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
0:5
Maardu Linnameeskond
19:00
Nõmme Kalju FC U21
0:3
Tallinna FCI Levadia U21

Pühapäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
vs
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
vs
FC Elva

Neljapäev, 26. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
vs
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
vs
Tartu JK Welco

Pühapäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
vs
Nõmme Kalju FC U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
vs
Keila JK
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 2. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
vs
JK Tallinna Kalev U21

Reede, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
vs
Tallinna FC Flora U21
19:00
Maardu Linnameeskond
vs
Tallinna FCI Levadia U21

Laupäev, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
vs
FC Elva
19:00
Rakvere JK Tarvas
vs
Tartu FC Santos

Neljapäev, 9. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
vs
FC Elva

Laupäev, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
vs
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tartu JK Welco
vs
Maardu Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev U21
vs
Tartu FC Santos

Pühapäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
Keila JK

Neljapäev, 16. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
vs
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Tartu FC Santos
vs
Tartu JK Welco

Laupäev, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
vs
Tallinna FC Flora U21

Esmaspäev, 20. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Keila JK
vs
Rakvere JK Tarvas
16:00
FC Elva
vs
Tallinna FCI Levadia U21

Neljapäev, 23. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
vs
Keila JK

Pühapäev, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
vs
JK Tallinna Kalev U21
16:00
Tartu JK Welco
vs
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Rakvere JK Tarvas
vs
Tallinna FCI Levadia U21
16:00
FC Elva
vs
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 30. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Tallinna FC Flora U21
vs
Tartu JK Welco
19:00
Keila JK
vs
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
Tartu FC Santos
19:00
Nõmme Kalju FC U21
vs
Rakvere JK Tarvas
19:00
JK Tallinna Kalev U21
vs
FC Elva

Pühapäev, 2. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
Tartu JK Welco
16:00
Maardu Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev U21

Esmaspäev, 3. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:15
Rakvere JK Tarvas
vs
Tallinna FC Flora U21
19:00
Keila JK
vs
Nõmme Kalju FC U21
19:00
FC Elva
vs
Tartu FC Santos

Neljapäev, 13. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
vs
Tartu FC Santos

Reede, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
vs
Tallinna FCI Levadia U21

Laupäev, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
vs
Nõmme Kalju FC U21
18:00
Tartu JK Welco
vs
Keila JK

Pühapäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
vs
JK Tallinna Kalev U21

Neljapäev, 20. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:30
Rakvere JK Tarvas
vs
Maardu Linnameeskond
17:30
FC Elva
vs
Tallinna FC Flora U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
vs
Tartu JK Welco
19:00
Keila JK
vs
Tallinna FCI Levadia U21
19:00
Nõmme Kalju FC U21
vs
Tartu FC Santos

Pühapäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
vs
FC Elva
13:00
Rakvere JK Tarvas
vs
Keila JK

Esmaspäev, 24. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
Maardu Linnameeskond
19:00
Tartu FC Santos
vs
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Nõmme Kalju FC U21
vs
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 27. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
vs
Rakvere JK Tarvas

Reede, 28. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev U21
vs
Nõmme Kalju FC U21

Laupäev, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
vs
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Flora U21
vs
Keila JK

Pühapäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
FC Elva

Neljapäev, 4. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
vs
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 6. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Keila JK
vs
Tartu FC Santos
13:00
Nõmme Kalju FC U21
vs
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 7. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
vs
Tallinna FCI Levadia U21
13:00
FC Elva
vs
JK Tallinna Kalev U21

Neljapäev, 18. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
Nõmme Kalju FC U21

Laupäev, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
vs
Tartu FC Santos
13:00
Rakvere JK Tarvas
vs
Tartu JK Welco
13:00
Maardu Linnameeskond
vs
Keila JK

Pühapäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev U21
vs
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 25. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
vs
Nõmme Kalju FC U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
vs
Maardu Linnameeskond

Reede, 26. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
vs
Tallinna FC Flora U21

Laupäev, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Keila JK
vs
FC Elva
13:00
Tartu FC Santos
vs
Tallinna FCI Levadia U21

Neljapäev, 1. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Keila JK
vs
Nõmme Kalju FC U21

Reede, 2. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
JK Tallinna Kalev U21

Pühapäev, 4. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
vs
Rakvere JK Tarvas
13:00
Tallinna FC Flora U21
vs
Maardu Linnameeskond
13:00
Tartu JK Welco
vs
Tartu FC Santos

Pühapäev, 11. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
vs
Tallinna FC Flora U21
13:00
Nõmme Kalju FC U21
vs
Tartu JK Welco
13:00
Tallinna FCI Levadia U21
vs
Rakvere JK Tarvas
13:00
Maardu Linnameeskond
vs
FC Elva
13:00
Keila JK
vs
JK Tallinna Kalev U21
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
_*Pärnu võttis raskelt tulnud võidu*_ *Lasnamäe FC Ajax - Pärnu Jalgpalliklubi 0:2 (0:1)* Juba 4. minutil oli külalistel hea võimalus kohtumist...
 
---Quote (Originally by Stok)--- Räägi enda eest. Mina olen merekeskustes, loomaaedades ja tsirkustes käinud ja kogu mu perele on alati meeldinud....
 
Film oli ju täiesti pask.
20:53
 
Lahe spämm on siin jälle. Tehke oma teema kuhugi, kus saate Liverpooli raamatupidamise üle onnida. ---Quote (Originally by Stok)--- Kas see...
19:36
 
“I would like to mention, by the way of example, that at the moment Elliott appropriated my shares in AC Milan, I was offered the sum of* €2 as...
 
---Quote (Originally by Tofoa)--- It's going home! ---End Quote--- Image: https://i.gifer.com/2oWG.gif
 
Renato Sanches härrased. w25ge
18:50
 
---Quote (Originally by telekavaataja)--- Vaikselt võib vist öelda, et Flora on tõusmas uueks dominaatoriks naiste jalgpallis? ---End Quote---...
16:48
 
---Quote (Originally by Jasper)--- Henno tegeleb jah naistevastase vägivalla teemadega. Nii radikaalselt. Arvatavasti ka ennetusega. Tõenäoliselt...
16:08
 
miks mõlema kolmese punktid ära võetakse? Üks kahest on ju lubatud.
 
See on armas, kuidas ETV+ stuudioekspert on Altosar.
 
Image: http://img-estaticos.atleticodemadrid.com/system/file4s/45991/medium2x2/b2Wth91meX_AGL_4290.jpg?1532085491 Rodri on nüüd särgiproovi ka...
 
Suve parim uudis! Yohan Pele on klubiga lepingut pikendanud 2020. aasta suveni! 1020620652431192064
 
---Quote (Originally by dnb)--- kunagi sai mõelda, et vähemalt Lätist või Leedust oleme paremad, nüüd aga... ---End Quote--- 80 aastat tagasi...
 
Keto Blaze Diet Cut out soda and carbonated beverages. Soda is a big offender in the event it comes to unpack body fat. The neatest thing you...