SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Esiliiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Neljapäev, 2. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:0
JK Tallinna Kalev
19:00
FC Kuressaare
1:2
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
1:2
FCI Tallinn U21

Pühapäev, 5. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
2:3
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Tartu JK Welco
1:0
FC Elva

Neljapäev, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
0:0
Tartu JK Welco

Laupäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Maardu Linnameeskond
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:6
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 12. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:1
FC Elva
13:00
FC Kuressaare
5:0
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 16. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
2:0
FC Elva

Laupäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
1:3
FC Kuressaare

Pühapäev, 19. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
5:0
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Tallinna FC Flora U21
1:1
Maardu Linnameeskond
16:00
FCI Tallinn U21
3:4
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 30. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
4:0
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
4:1
Tartu FC Santos

Pühapäev, 2. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
4:0
Tartu JK Welco
13:00
Maardu Linnameeskond
1:2
FC Elva
16:00
FCI Tallinn U21
0:5
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 6. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
6:2
FC Elva

Laupäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:1
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 9. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
3:4
Maardu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Welco
2:2
FCI Tallinn U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:0
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 13. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
2:0
Tallinna FC Levadia U21

Reede, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
6:0
FC Elva
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 16. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Welco
0:3
Tallinna FC Flora U21
16:00
Maardu Linnameeskond
5:1
FC Kuressaare

Kolmapäev, 19. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
3:0
Tartu FC Santos

Neljapäev, 20. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
3:0
FCI Tallinn U21

Laupäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
4:0
FC Elva

Pühapäev, 23. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia U21
3:1
Tartu JK Welco
19:00
Rakvere JK Tarvas
3:4
Maardu Linnameeskond

Kolmapäev, 26. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:5
JK Tallinna Kalev
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:0
FC Elva
20:00
Maardu Linnameeskond
1:1
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 27. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:4
FC Kuressaare

Pühapäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
2:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Maardu Linnameeskond
5:1
Tartu JK Welco
16:00
Tallinna FC Flora U21
2:2
FC Kuressaare
19:00
FCI Tallinn U21
2:0
FC Elva

Teisipäev, 2. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FC Levadia U21

Neljapäev, 4. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:1
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:2
Tallinna FC Flora U21
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:5
Tartu FC Santos
16:00
Tallinna FC Levadia U21
3:4
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 7. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:1
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 11. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
3:2
Tartu FC Santos
16:00
JK Tallinna Kalev
3:0
Tartu JK Welco
16:00
FC Elva
0:4
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 14. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
1:2
Maardu Linnameeskond

Kolmapäev, 17. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:1
Tallinna FC Levadia U21

Neljapäev, 18. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
0:1
FC Kuressaare

Laupäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
0:0
Tallinna FC Flora U21
16:00
Maardu Linnameeskond
-:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
FCI Tallinn U21
3:2
JK Tallinna Kalev

Kolmapäev, 24. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
1:4
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:2
FCI Tallinn U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
5:0
Tartu JK Welco
20:00
Tartu FC Santos
6:1
FC Elva

Neljapäev, 25. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 27. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
6:2
Tartu FC Santos

Pühapäev, 28. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
1:2
FC Kuressaare
16:00
FC Elva
1:2
Tallinna FC Flora U21
16:00
Rakvere JK Tarvas
4:1
Tallinna FC Levadia U21
16:00
FCI Tallinn U21
5:0
Tartu JK Welco

Neljapäev, 1. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:3
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
FCI Tallinn U21

Pühapäev, 4. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
1:2
JK Tallinna Kalev
16:00
FC Elva
4:3
Maardu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia U21
0:0
FC Kuressaare

Neljapäev, 15. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
0:1
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 17. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
2:2
Tartu JK Welco
19:00
Maardu Linnameeskond
1:0
Tallinna FC Flora U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
FCI Tallinn U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:1
Tartu FC Santos

Neljapäev, 29. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
0:0
Tartu FC Santos
19:00
Maardu Linnameeskond
3:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:3
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
-:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 3. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
3:3
FC Kuressaare

Neljapäev, 6. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
5:1
Tartu FC Santos

Reede, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
FC Kuressaare
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:2
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
1:1
Tartu JK Welco

Neljapäev, 13. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
3:2
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:3
FCI Tallinn U21
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Maardu Linnameeskond
19:00
FC Elva
0:3
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Tartu JK Welco

Neljapäev, 20. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
4:1
Tartu FC Santos
19:00
Maardu Linnameeskond
2:1
FC Kuressaare

Laupäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
0:2
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 23. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
0:3
JK Tallinna Kalev

Neljapäev, 27. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:45
Tartu JK Welco
0:2
FC Kuressaare
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
2:0
Tallinna FC Levadia U21
19:00
FCI Tallinn U21
0:3
FC Elva

Kolmapäev, 2. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
-:3
Tartu FC Santos

Neljapäev, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
4:1
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Maardu Linnameeskond
2:3
FCI Tallinn U21

Laupäev, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
4:5
JK Tallinna Kalev
19:00
Rakvere JK Tarvas
5:2
Tartu JK Welco

Pühapäev, 6. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
2:0
Tallinna FC Flora U21

Kolmapäev, 9. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
0:5
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 10. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
8:0
FC Elva

Laupäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
4:1
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
FCI Tallinn U21
1:2
Tallinna FC Flora U21

Kolmapäev, 16. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
1:2
FC Kuressaare
19:00
Maardu Linnameeskond
2:2
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
4:3
JK Tallinna Kalev
20:00
Tartu JK Welco
4:0
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 17. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
3:1
Tartu FC Santos

Laupäev, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
FCI Tallinn U21
0:5
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 20. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
1:3
Maardu Linnameeskond
16:00
Rakvere JK Tarvas
5:1
FC Elva
16:00
Tallinna FC Levadia U21
4:0
Tartu JK Welco

Kolmapäev, 23. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Maardu Linnameeskond
3:0
FC Elva
18:30
Tallinna FC Flora U21
3:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Welco
2:3
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 24. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
JK Tallinna Kalev
1:2
FC Kuressaare

Laupäev, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
2:0
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 27. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
1:1
Tallinna FC Levadia U21
16:00
FC Elva
2:0
Tartu JK Welco
16:00
FCI Tallinn U21
1:3
FC Kuressaare
19:15
JK Tallinna Kalev
3:0
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 7. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:3
FC Elva

Laupäev, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Tallinna Kalev
16:00
Tallinna FC Levadia U21
1:0
Tartu FC Santos

Pühapäev, 10. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
2:6
FCI Tallinn U21
16:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Tallinna FC Flora U21

Kolmapäev, 13. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:45
FC Elva
1:1
Maardu Linnameeskond
17:45
Rakvere JK Tarvas
1:0
Tallinna FC Flora U21
18:00
FC Kuressaare
3:4
JK Tallinna Kalev
20:00
Tartu FC Santos
4:1
Tartu JK Welco

Neljapäev, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
2:5
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:2
Rakvere JK Tarvas
16:00
Maardu Linnameeskond
5:1
Tartu FC Santos

Pühapäev, 17. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Welco
2:0
Tallinna FC Levadia U21
16:00
JK Tallinna Kalev
6:0
FCI Tallinn U21
16:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
FC Kuressaare

Neljapäev, 21. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
6:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
2:4
FC Elva

Pühapäev, 24. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Tallinna FC Flora U21
16:00
FCI Tallinn U21
4:0
Tartu JK Welco

Kolmapäev, 27. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 28. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:0
Tartu JK Welco

Laupäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:5
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 1. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
4:2
FCI Tallinn U21
16:00
Tartu FC Santos
2:0
FC Kuressaare

Neljapäev, 12. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:3
FC Kuressaare

Laupäev, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
2:0
Tartu FC Santos
16:00
FCI Tallinn U21
0:3
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 15. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
FC Elva
19:00
Tartu JK Welco
1:4
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 19. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
2:3
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:2
Tartu JK Welco

Pühapäev, 22. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
1:2
FCI Tallinn U21
13:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 26. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
4:1
Tartu JK Welco

Laupäev, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
0:3
Tartu FC Santos

Pühapäev, 29. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
0:1
Maardu Linnameeskond
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
FCI Tallinn U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
0:4
Tallinna FC Levadia U21

Pühapäev, 5. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
0:4
Tallinna FC Flora U21
13:00
Rakvere JK Tarvas
3:0
FC Kuressaare
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:5
FC Elva
13:00
FCI Tallinn U21
1:4
Tartu FC Santos
13:00
Maardu Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
1 voor 24-08-2018 21:30 Bayern München-Hoffenheim 1 25-08-2018 16:30 Hertha BSC-Nürnberg 1 25-08-2018 16:30 Werder Bremen-Hannover 96 1...
 
Veider, et siin täismehed analüüsivad, mis nende meelest oleks Klavanile parim valik olnud, kui tegelikult ainus mees seda otsustama on Klavan ise ja...
 
---Quote (Originally by Pints)--- Samas mängu domineeriti ja Assel seisis 11 mehega kaitses. Mitmel teisel favoriidil tuli see võit sama...
21:21
 
20 väravat on tõesti miinimum. Vigastus on oht, aga eks paistab. kõhutunne ütleb, et üks ost on veel soolas Lopetugui poolelt ja see võib vabalt olla...
 
3 voor 24 august 21.00 ADO Den Haag-Fortuna Sittard 1 25 august 19.30 Ajax-FC Emmen 1 25 august 19.30 De Graafschap-FC Groningen x 25 august...
 
---Quote (Originally by Mõnuagent 007)--- Noh, loo jaoks sai end ohverdatud jah. Pärast kirjutasin valenime all Ekspressi loo, aga toonane...
21:01
 
See hooaeg loodetakse müüa umbkaudu 35 000 hooajapiletit, mida oleks rohkem kui eelmine aasta (32 000), aga interini on veel veits minna.
 
---Quote (Originally by Mask)--- Äkki siis ikkagi oli seas BTsportiga. Küll see Vene liiga ka tagasi tuleb. ---End Quote--- Pühapäeval juba...
17:59
 
Ma TAA kaitsetöö pärast väga ei põe, kuid...parim kaitse on rünnak ja kui sulle pidevalt ilusasti üksindusse pallid kehasse antakse, näsa rahulikult...
 
75 minutit gobbi särgis ja *juba vargil (https://youtu.be/QFXfjU2XdbE?t=2m41s)*. mis ma oskan öelda? see klubi teeb ikka imesid. #LoStileGiuve...
17:23
 
---Quote (Originally by Hyrax)--- Automaatse vahetuse järjekord see voor ei toiminud. Vahetuste järgi pidi Leverocki asemel Rääbis sisse tulema aga...
 
*Tabel pärast 2.vooru* *1-4.* 15p - *zelee (+8)*, Elauter (+7), Mõmmik (+7), Mõnuagent 007 (+7), *5-10.* 14p - *Raoy (+8)*, IndrekJ (+7),...
 
See on ilmselt Eesti kalleim burger ka. 7 euri maksta riigis, kus keskmine palk on väiksem kui Eesti miinimum on ju täitsa pöörane.
 
Madriidi klubide staadionite geograafia. Image: https://s5o.ru/storage/dumpster/4/b3/8837046f6a1800aca41d58f297637.JPG
 
Eile tuli meeletult raskelt see DFB Pokali edasipääs Greuter Fürthi vastu. Normaalaja lisaminutitel lõi Witsel viigivärava ja lisaaja viimasel...