SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   REKLAAM
Logi sisse:
 
 

Esiliiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Neljapäev, 2. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:0
JK Tallinna Kalev
19:00
FC Kuressaare
1:2
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 4. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
1:2
FCI Tallinn U21

Pühapäev, 5. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
2:3
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Tartu JK Welco
1:0
FC Elva

Neljapäev, 9. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
0:0
Tartu JK Welco

Laupäev, 11. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Maardu Linnameeskond
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:6
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 12. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:1
FC Elva
13:00
FC Kuressaare
5:0
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 16. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
2:0
FC Elva

Laupäev, 18. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
1:3
FC Kuressaare

Pühapäev, 19. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
5:0
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Tallinna FC Flora U21
1:1
Maardu Linnameeskond
16:00
FCI Tallinn U21
3:4
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 30. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
4:0
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 1. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
4:1
Tartu FC Santos

Pühapäev, 2. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
4:0
Tartu JK Welco
13:00
Maardu Linnameeskond
1:2
FC Elva
16:00
FCI Tallinn U21
0:5
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 6. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
6:2
FC Elva

Laupäev, 8. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:1
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 9. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
3:4
Maardu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Welco
2:2
FCI Tallinn U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:0
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 13. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
2:0
Tallinna FC Levadia U21

Reede, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
6:0
FC Elva
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 16. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Welco
0:3
Tallinna FC Flora U21
16:00
Maardu Linnameeskond
5:1
FC Kuressaare

Kolmapäev, 19. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
3:0
Tartu FC Santos

Neljapäev, 20. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
3:0
FCI Tallinn U21

Laupäev, 22. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
4:0
FC Elva

Pühapäev, 23. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia U21
3:1
Tartu JK Welco
19:00
Rakvere JK Tarvas
3:4
Maardu Linnameeskond

Kolmapäev, 26. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:5
JK Tallinna Kalev
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:0
FC Elva
20:00
Maardu Linnameeskond
1:1
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 27. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:4
FC Kuressaare

Pühapäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
2:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Maardu Linnameeskond
5:1
Tartu JK Welco
16:00
Tallinna FC Flora U21
2:2
FC Kuressaare
19:00
FCI Tallinn U21
2:0
FC Elva

Teisipäev, 2. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FC Levadia U21

Neljapäev, 4. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:1
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:2
Tallinna FC Flora U21
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:5
Tartu FC Santos
16:00
Tallinna FC Levadia U21
3:4
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 7. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:1
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 11. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 13. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
3:2
Tartu FC Santos
16:00
JK Tallinna Kalev
3:0
Tartu JK Welco
16:00
FC Elva
0:4
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 14. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
1:2
Maardu Linnameeskond

Kolmapäev, 17. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:1
Tallinna FC Levadia U21

Neljapäev, 18. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
0:1
FC Kuressaare

Laupäev, 20. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
0:0
Tallinna FC Flora U21
16:00
Maardu Linnameeskond
-:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
FCI Tallinn U21
3:2
JK Tallinna Kalev

Kolmapäev, 24. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
1:4
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:2
FCI Tallinn U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
5:0
Tartu JK Welco
20:00
Tartu FC Santos
6:1
FC Elva

Neljapäev, 25. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 27. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
6:2
Tartu FC Santos

Pühapäev, 28. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
1:2
FC Kuressaare
16:00
FC Elva
1:2
Tallinna FC Flora U21
16:00
Rakvere JK Tarvas
4:1
Tallinna FC Levadia U21
16:00
FCI Tallinn U21
5:0
Tartu JK Welco

Neljapäev, 1. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:3
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
FCI Tallinn U21

Pühapäev, 4. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
1:2
JK Tallinna Kalev
16:00
FC Elva
4:3
Maardu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia U21
0:0
FC Kuressaare

Neljapäev, 15. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
0:1
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 17. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
2:2
Tartu JK Welco
19:00
Maardu Linnameeskond
1:0
Tallinna FC Flora U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
FCI Tallinn U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:1
Tartu FC Santos

Neljapäev, 29. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
0:0
Tartu FC Santos
19:00
Maardu Linnameeskond
3:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:3
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
-:0
Rakvere JK Tarvas

Esmaspäev, 3. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
3:3
FC Kuressaare

Neljapäev, 6. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
5:1
Tartu FC Santos

Reede, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
FC Kuressaare
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:2
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
1:1
Tartu JK Welco

Neljapäev, 13. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
3:2
Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
1:3
FCI Tallinn U21
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Maardu Linnameeskond
19:00
FC Elva
0:3
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Tartu JK Welco

Neljapäev, 20. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
4:1
Tartu FC Santos
19:00
Maardu Linnameeskond
2:1
FC Kuressaare

Laupäev, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
0:2
Rakvere JK Tarvas

Pühapäev, 23. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
0:3
JK Tallinna Kalev

Neljapäev, 27. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:45
Tartu JK Welco
0:2
FC Kuressaare
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
2:0
Tallinna FC Levadia U21
19:00
FCI Tallinn U21
0:3
FC Elva

Kolmapäev, 2. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
-:3
Tartu FC Santos

Neljapäev, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
4:1
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Maardu Linnameeskond
2:3
FCI Tallinn U21

Laupäev, 5. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
4:5
JK Tallinna Kalev
19:00
Rakvere JK Tarvas
5:2
Tartu JK Welco

Pühapäev, 6. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
2:0
Tallinna FC Flora U21

Kolmapäev, 9. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
0:5
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 10. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
8:0
FC Elva

Laupäev, 12. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Kuressaare
4:1
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
FCI Tallinn U21
1:2
Tallinna FC Flora U21

Kolmapäev, 16. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FC Elva
1:2
FC Kuressaare
19:00
Maardu Linnameeskond
2:2
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
4:3
JK Tallinna Kalev
20:00
Tartu JK Welco
4:0
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 17. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Rakvere JK Tarvas
3:1
Tartu FC Santos

Laupäev, 19. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
FCI Tallinn U21
0:5
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 20. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
1:3
Maardu Linnameeskond
16:00
Rakvere JK Tarvas
5:1
FC Elva
16:00
Tallinna FC Levadia U21
4:0
Tartu JK Welco

Kolmapäev, 23. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
Maardu Linnameeskond
3:0
FC Elva
18:30
Tallinna FC Flora U21
3:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Welco
2:3
Tartu FC Santos
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
FCI Tallinn U21

Neljapäev, 24. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:30
JK Tallinna Kalev
1:2
FC Kuressaare

Laupäev, 26. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
2:0
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 27. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu FC Santos
1:1
Tallinna FC Levadia U21
16:00
FC Elva
2:0
Tartu JK Welco
16:00
FCI Tallinn U21
1:3
FC Kuressaare
19:15
JK Tallinna Kalev
3:0
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 7. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu JK Welco
1:3
FC Elva

Laupäev, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Tallinna Kalev
16:00
Tallinna FC Levadia U21
1:0
Tartu FC Santos

Pühapäev, 10. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
2:6
FCI Tallinn U21
16:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Tallinna FC Flora U21

Kolmapäev, 13. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:45
FC Elva
1:1
Maardu Linnameeskond
17:45
Rakvere JK Tarvas
1:0
Tallinna FC Flora U21
18:00
FC Kuressaare
3:4
JK Tallinna Kalev
20:00
Tartu FC Santos
4:1
Tartu JK Welco

Neljapäev, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
FCI Tallinn U21
2:5
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 16. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:2
Rakvere JK Tarvas
16:00
Maardu Linnameeskond
5:1
Tartu FC Santos

Pühapäev, 17. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tartu JK Welco
2:0
Tallinna FC Levadia U21
16:00
JK Tallinna Kalev
6:0
FCI Tallinn U21
16:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
FC Kuressaare

Neljapäev, 21. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
6:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 23. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
2:4
FC Elva

Pühapäev, 24. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Tallinna FC Flora U21
16:00
FCI Tallinn U21
4:0
Tartu JK Welco

Kolmapäev, 27. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 28. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:0
Tartu JK Welco

Laupäev, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Elva
0:5
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 1. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
4:2
FCI Tallinn U21
16:00
Tartu FC Santos
2:0
FC Kuressaare

Neljapäev, 12. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:3
FC Kuressaare

Laupäev, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
2:0
Tartu FC Santos
16:00
FCI Tallinn U21
0:3
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 15. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
FC Elva
19:00
Tartu JK Welco
1:4
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 19. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
2:3
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 21. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
FC Kuressaare
0:2
Tartu JK Welco

Pühapäev, 22. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
1:2
FCI Tallinn U21
13:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Rakvere JK Tarvas

Neljapäev, 26. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tartu JK Welco

Laupäev, 28. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Elva
vs
Tartu FC Santos

Pühapäev, 29. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
FC Kuressaare
vs
Maardu Linnameeskond
13:00
Rakvere JK Tarvas
vs
FCI Tallinn U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
vs
Tallinna FC Levadia U21

Pühapäev, 5. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu JK Welco
vs
Tallinna FC Flora U21
13:00
Rakvere JK Tarvas
vs
FC Kuressaare
13:00
Tallinna FC Levadia U21
vs
FC Elva
13:00
FCI Tallinn U21
vs
Tartu FC Santos
13:00
Maardu Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
Kas Ocampos saab tagantjärgi mingi bani?
10:10
 
---Quote (Originally by Nasfal)--- Ikkagi on asi siiski Indiviidides endas ka. Nii kõrges keskkaitses võivad sul mängida Varane ja Rüdiger, kes on...
 
Ma hakkasin googeldama taksojuhtide puhkeseadust vms aga tuleb vist välja, et sellist asja ei ole olemaski. Vähemalt aastal 2011 polnud ja Mõnu on...
 
---Quote (Originally by ElNino9)--- Üli nunnu! Taga null!!! ---End Quote--- Viis väravat on tore, aga see oli ka minu jaoks suur üllatus. Samuti...
 
---Quote (Originally by Jasper)--- kuidas jagunesid künnise alused hääled Tallinnas? nagu mitu protsenti nendest sai Kesk et al. ---End Quote---...
 
XXXIV voor Paide Linnameeskond U21 vs Keila JK mängu highlights (https://www.facebook.com/KeilaJK1995/videos/1575376002527441/) Seis: 1-2(1-0)
 
HNK Gorica ca 60-65000 elanikuga Velike Goricast on siiski hetkel UEFA klubivuti rankingu 16. riigi 12-s klubi, kui Zagrebi Dinamo duublit klubiks...
08:28
 
*Mindhunter* (http://www.imdb.com/title/tt5290382/?ref_=nv_sr_1). Kaks FBI agenti hakkavad 70ndatel uurima mõrva psühholoogiat tehes seda tolle aja...
 
Rocheteau -> *#ÉmileLouisLaounizi (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1609-AC-Milan&p=1846409&viewfull=1#post1846409)*
 
Minnesota pani 115 punkti ehk korralikult üle. Aga eriti magus oli muidugi 4 või 5 sekundit enne lõppu CARMELO FUCKING ANTHONY teine kolmene....
 
Kui rikas on inimene, kes Sami kübarale panustas?
 
Kahju. Oleks Neymar väljakul olnud poleks Cavani ära löönud..
00:32
 
:eek::eek: See lõpp pani küll terve interneti kihama ja sellest jätkub nüüd juttu järgmise etapini. Max polnud ju ühegi rattaga rajal ja saavutas...
 
Image: https://www.upload.ee/image/7585524/richard.JPG
 
Mis Pardewl viga? Ikkagi premier league aasta parim treener mōned hooajad tagasi. Endine aasta meeskond ja aasta treener peaksid hästi ju kokku...
 
Viimased postitused blogis