SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   RISTNURK
Logi sisse:
 
 

Esiliiga ennustus

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Neljapäev, 25. veebruar

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
2:0
Vändra JK Vaprus

Laupäev, 27. veebruar

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:4
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Tartu FC Santos
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 3. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Viljandi JK Tulevik

Pühapäev, 6. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:5
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
5:2
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Infonet II
4:1
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna FC Levadia U21
3:2
Tartu FC Santos

Neljapäev, 10. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Vändra JK Vaprus

Pühapäev, 13. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tartu FC Santos
1:0
Tallinna FC Flora U21
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 17. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:3
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 20. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
JK Tallinna Kalev
13:00
Tallinna FC Infonet II
6:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tartu FC Santos
2:0
Vändra JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 31. märts

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
2:3
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 2. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Vändra JK Vaprus

Pühapäev, 3. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Maardu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia U21

Teisipäev, 5. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Viljandi JK Tulevik
0:0
Tallinna FC Flora U21

Kolmapäev, 6. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
2:3
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:5
Vändra JK Vaprus

Neljapäev, 7. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Tartu FC Santos

Laupäev, 9. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 10. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Vändra JK Vaprus
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
Tartu FC Santos
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:1
Tallinna FC Levadia U21

Neljapäev, 14. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
Viljandi JK Tulevik

Pühapäev, 17. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Tartu FC Santos
1:3
JK Tallinna Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
Vändra JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Infonet II
5:0
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 21. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Vändra JK Vaprus
2:0
Nõmme Kalju FC U21

Laupäev, 23. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora U21
13:00
Maardu Linnameeskond
3:4
Tallinna FC Levadia U21

Pühapäev, 24. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu FC Santos
5:2
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 28. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:0
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 30. aprill

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 1. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC U21
0:3
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna FC Infonet II
6:2
Tartu FC Santos

Neljapäev, 5. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:2
Nõmme Kalju FC U21

Reede, 6. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Tallinna FC Levadia U21

Pühapäev, 8. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tartu FC Santos
19:00
Maardu Linnameeskond
5:1
Tallinna FC Infonet II
19:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Kohtla-Järve JK Järve

Neljapäev, 12. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
0:0
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 14. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 15. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Tallinna FC Infonet II
13:00
Tartu FC Santos
4:1
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Vändra JK Vaprus
0:1
Viljandi JK Tulevik

Neljapäev, 19. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 21. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Infonet II
2:3
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 22. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tartu FC Santos
0:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
1:6
Tallinna FC Levadia U21

Kolmapäev, 25. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Maardu Linnameeskond
7:1
Kohtla-Järve JK Järve
18:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:2
JK Tallinna Kalev
20:00
Nõmme Kalju FC U21
2:3
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 26. mai

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
4:1
Tartu FC Santos

Teisipäev, 7. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
2:2
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 8. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Tallinna FC Flora U21
4:1
Tallinna FC Levadia U21
19:00
JK Tallinna Kalev
6:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:4
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 9. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Vändra JK Vaprus
1:0
Tartu FC Santos

Laupäev, 11. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:00
Tallinna FC Infonet II
1:5
Viljandi JK Tulevik
12:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Nõmme Kalju FC U21

Pühapäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
12:00
Vändra JK Vaprus
2:2
Maardu Linnameeskond
12:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:2
JK Tallinna Kalev
12:00
Tallinna FC Flora U21
0:1
Tartu FC Santos

Neljapäev, 30. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora U21

Reede, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Tallinna FC Infonet II

Laupäev, 2. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Tartu FC Santos
1:5
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Viljandi JK Tulevik
3:3
JK Tallinna Kalev

Neljapäev, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Vändra JK Vaprus
3:2
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:4
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
4:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu FC Santos
4:5
Maardu Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
6:1
Nõmme Kalju FC U21

Neljapäev, 14. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:2
Viljandi JK Tulevik

Reede, 15. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
Tartu FC Santos

Laupäev, 16. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Vändra JK Vaprus
13:00
Maardu Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:4
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 21. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
3:0
JK Tallinna Kalev

Reede, 22. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Vändra JK Vaprus
2:5
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 23. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
4:1
Maardu Linnameeskond

Pühapäev, 24. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
2:0
Kohtla-Järve JK Järve

Esmaspäev, 25. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:1
Nõmme Kalju FC U21

Neljapäev, 28. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Tartu FC Santos

Reede, 29. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:3
Viljandi JK Tulevik

Laupäev, 30. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Vändra JK Vaprus

Pühapäev, 31. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:2
Tallinna FC Infonet II

Kolmapäev, 3. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
3:2
Tallinna FC Levadia U21

Neljapäev, 4. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Viljandi JK Tulevik
6:1
Maardu Linnameeskond

Laupäev, 6. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Infonet II
5:0
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 7. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Flora U21
7:1
Vändra JK Vaprus

Neljapäev, 11. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:2
Tallinna FC Infonet II

Laupäev, 13. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
2:3
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 14. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
0:1
Tartu FC Santos
19:00
Vändra JK Vaprus
0:4
Viljandi JK Tulevik

Kolmapäev, 17. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu FC Santos
2:2
Vändra JK Vaprus
20:00
Tallinna FC Infonet II
1:5
Maardu Linnameeskond

Neljapäev, 18. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tallinna FC Levadia U21

Laupäev, 20. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Viljandi JK Tulevik
2:0
Tartu FC Santos

Pühapäev, 21. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Tallinna FC Levadia U21
10:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Vändra JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
0:4
Nõmme Kalju FC U21

Kolmapäev, 24. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Nõmme Kalju FC U21
8:1
Vändra JK Vaprus
18:45
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia U21
18:45
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
Maardu Linnameeskond
18:45
Tallinna FC Flora U21
2:0
Tartu FC Santos

Laupäev, 27. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Maardu Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
13:00
Vändra JK Vaprus
0:0
Kohtla-Järve JK Järve

Pühapäev, 28. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
5:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Tallinna FC Flora U21

Esmaspäev, 29. august

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
3:2
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 8. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet II
3:2
Tartu FC Santos

Reede, 9. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Nõmme Kalju FC U21
0:4
Viljandi JK Tulevik
18:00
Tallinna FC Flora U21
0:5
Tallinna FC Levadia U21

Pühapäev, 11. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Maardu Linnameeskond
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:3
Vändra JK Vaprus

Kolmapäev, 14. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:45
Vändra JK Vaprus
3:1
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu FC Santos
1:0
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 15. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:45
Viljandi JK Tulevik
4:1
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
5:0
Kohtla-Järve JK Järve

Laupäev, 17. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Tallinna FC Flora U21

Pühapäev, 18. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
Maardu Linnameeskond
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Tartu FC Santos
0:2
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tallinna FC Infonet II
10:0
Vändra JK Vaprus

Neljapäev, 22. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:0
Nõmme Kalju FC U21

Laupäev, 24. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Tartu FC Santos

Pühapäev, 25. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Maardu Linnameeskond
4:2
Tallinna FC Infonet II

Neljapäev, 29. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:3
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu FC Santos
4:0
Maardu Linnameeskond

Reede, 30. september

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Kohtla-Järve JK Järve

Pühapäev, 2. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Viljandi JK Tulevik
6:3
Vändra JK Vaprus
13:00
Nõmme Kalju FC U21
3:1
JK Tallinna Kalev

Laupäev, 8. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Infonet II
1:3
Tallinna FC Levadia U21

Neljapäev, 13. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
2:6
Viljandi JK Tulevik

Reede, 14. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Tartu FC Santos

Laupäev, 15. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Tallinna FC Infonet II

Pühapäev, 16. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Vändra JK Vaprus
0:0
Tallinna FC Flora U21

Neljapäev, 20. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tartu FC Santos
2:0
JK Tallinna Kalev

Pühapäev, 23. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:2
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Vändra JK Vaprus
2:3
Maardu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:2
Kohtla-Järve JK Järve

Neljapäev, 27. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Maardu Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Flora U21

Laupäev, 29. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:2
Tartu FC Santos

Pühapäev, 30. oktoober

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Vändra JK Vaprus
16:00
Nõmme Kalju FC U21
4:3
Tallinna FC Infonet II

Pühapäev, 6. november

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Tallinna FC Infonet II
3:3
Tallinna FC Flora U21
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:5
Maardu Linnameeskond
13:00
Tartu FC Santos
2:3
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Viljandi JK Tulevik
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Vändra JK Vaprus
1:0
JK Tallinna Kalev
 
 
 
Viimased uudised
 
Viimased postitused foorumis
 
B365 tegi täna huvitava eksimuse, kui tuli EMÜ - TTÜ mängul esialgu välja TTÜ võidukoefiga @2.5, aga see korjati pärast paari suuremat panust muidugi...
 
---Quote (Originally by eika)--- Jalgpallifänne on tõepoolest rohkem, aga Klavanil on tänavu kirjas sama palju mänge nagu Andrew Robertsonil. Kui...
15:30
 
Rääkides keskväljast, pakub Echo järgmisi lahendusi (et keegi kolmikust Milner/Hendo/Wijnaldum saaks liigas puhata): 1. Muuta formatsiooni 4-2-3-1...
15:23
 
Carvajal on nüüd mitu nädalat väljas ja lisaks temale on ka veel vigane Nacho. Kas siis järka mäng läheb Bayerni vastu paremkaitsjaks Lucas või...
 
---Quote (Originally by dareth)--- Kas Poomil mitte suuremasse klubisse minekul sisemine pidur peal polnud mõnevõrra? Et tööluba säiliks, tuli...
 
32 voor 27-04-2018 21:30 Hoffenheim-Hannover 96 1 28-04-2018 16:30 Bayern München-Eintracht 1 28-04-2018 16:30 Hertha BSC-Augsburg x 28-04-2018...
 
45. voor 27.04 Fulham-Sunderland 1 28.04 Aston Villa-Derby County 1 Barnsley-Brentford 2 Burton Albion-Bolton Wanderers 1 Hull...
 
36. voor 28.04 14:30 Liverpool v Stoke City 1 17:00 Burnley v Brighton 1 17:00 Crystal Palace v Leicester x 17:00 Huddersfield v Everton x...
14:22
 
Jack Rodwellil on maailma parim töökoht. The Everton and Manchester City midfielder, 27, is reportedly on £70,000-a-week at the Stadium of Light....
 
35.voor 28/04/2018 19:00 Roma Chievo 1 28/04/2018 21:45 Inter Juventus 2 29/04/2018 13:30 Crotone Sassuolo x 29/04/2018 16:00 Atalanta Genoa 1...
 
---Quote (Originally by telekavaataja)--- _34. voor_ *1.* Tasub mainida, et vooruväliselt võitis Barcelona karika. Finaalis purustati Sevilla...
 
---Quote (Originally by Linnupoja)--- Reali tasemel penalteid jäi tõesti rohkem kui üks andmata. Aga ibanez millega ribery enda palga ära teenis?...
 
Tervist. Jutt sama mis eelmisel aastal ehk on võimalus hipodroomi muruväljakut rentida treeninguteks. Treeningu hind 25 € per treening (1,5h),...
 
35.voor Reede, 27.04.18 Levante - Sevilla 2 Laupäev, 28.04.18 Espanyol - Las Palmas 1 Real Sociedad - Athletic Club 1 Real Madrid - Leganés...
 
35. voor Reede, 27. aprill 2018 21:45 Montpellier - St. Etienne x Laupäev, 28. aprill 2018 18:00 Lyon - Nantes 1 21:00 Bordeaux - Dijon ...